SUPERLIGA SRBIJE: Radnički SLAVIO u Novom Sadu, ali je Lalatovićev POTEZ razbesneo sve Nišlije! (FOTO)

09.11.2018. 19:49
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press
Odigran prvi meč 16. kola.

U prvoj utakmici 16. kola Superlige Srbije, Proleter je na "Karađorđu" izgubio od Radničkog iz Niša (1:2). Strelac gola za domaće bio je Nemanja Čović u 14. minutu, dok je preokret nastao u drugom poluvremenu.

Za samo 60 sekundi gosti su postigli dva gola i odneli trijumf. Najpre je Armin Haskić izjednačio sa "bele tačke" (68.), da bi već u sledećem napadu Lambulić autogolom doneo pobedu gostima sa Čaira.

ONA IMA PRAVE BOMBE! Sačekaće Zvezdu u Napulju, a pred Delijama će se ISPRSITI! (FOTO)

TVITER GORI - UEFA MAFIJA: Izabran igrač nedelje, električar iz Crvene zvezde je opljačkan! (FOTO)

Fudbaleri Radničkog iz Niša
Fudbaleri Radničkog iz Niša / Izvor: MN Press

ORLIĆI NA NOVIM TESTOVIMA: Đorović odredio SPISAK za komšije! Pozvan je jedan DEBITANT! (FOTO)

Meč u Novom Sadu ostao je u senci poteza Nenada Lalatovića. Naime, bivši trener Crvene zvezde i današnjeg protivnika sa Slane bare, ni u trećem duelu zaredom nije sedeo na klupi svog tima.

Lalatović je doputovao sa ekipom u Novi Sad, ali je ekipu predvodio njegov pomoćnik Dragan Šarac.

Obrazlažući svoje odsustvo sa meča prošlog kola sa srpskim šampionom, trener Nišlija objasnio je u petak da je bio bolestan, da je primio infuziju i da se javio članovima rukovostva kluba.

Zanimljivo, Lalatović je na konferenciji za medije pred duel sa Proleterom pričao o pređašnjem odsustvu, naglasivši da račune polaže samo "Bogu i Ivici Tončevu", čime je odgovorio na kritike da se ponaša neprofesionalno.

- Ako to budem hteo - rekao je Nenad Lalatović na pitanje novinara da li će voditi tim protiv bivšeg kluba sa Slane Bare.

Šarac je prethodne subote protiv Zvezde opet vodio tim. Prethodno je Lalatović propustio i duel protiv OFK Bačke.