SUPERLIGA SRBIJE: Nišlije SLAVE Haskića! Radnički PREOKRETOM do bodova! Novajlija GAZI redom!

25.08.2019. 21:53
Nermin Haskić
Nermin Haskić / Izvor: MN Press
Odigrano šesto kolo.

U poslednja dva meča šestog kola Superlige Srbije, domaćini su zabeležili pobede. Radnički je na "Čairu" posle preokreta srušio Spartak 2:1, golovima Nermina Haskića, dok je TSC u Bačkoj Topoli bio siguran protiv još jednog debitanta Inđije 2:0.

IMPRESIONIRAN: Tomane ODUŠEVLJEN Delijama

TIHA DOBRODOŠLICA, PA HISTERIJA: Pogledajte prvi Mihin snimak po izlasku iz bolnice (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Siti rutinski, ogromno iznenađenje u Londonu (VIDEO)

Iznenađenje u Nišu najavio je Stefan Denković, golom u 50. minutu, međutim, posle samo 120 sekundi izabranici novog trenera Milorada Kosanovića stigli su do izjednačenja.

Nermin Haskić je bio precizan i vratio Radnički u igru, da bi isti igrač u 72. minutu doneo novi trijumf Nišlijama, koji su i posle četvrtog meča pred svojom publikom zadržali maksimalan učinak.

U okršaju denitanata, TSC je u Bačkoj Topoli došao do četvrtog trijumfa u pet kola i zadržao oreol nepobedivosti. Sve je bilo rešeno već posle prvog poluvremena, pošto su Vladimir Silađi u 10. i Saša Tomanović u 44. minutu bili precizni, pa je domaćin rutinski priveo meč kraju.