SUPERLIGA SRBIJE: Pavkov načeo Bačku, defanzivac potvrdio TROJKU (VIDEO)

03.04.2019. 16:53
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Profimedia
Sudija je bio Dragan Čolović.

U pretposlednjem kolu uoči početka plej-ofa i plej-auta u Superligi Srbije fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su novu pobedu. Fudbaleri Vladana Milojevića savladali su kao gosti OFK Bačku, rezultatom 3:1, zahvaljujući golovima napadača Milana Pavkova i dva defanzivca Vujadina Savića i Filipa Stojkovića. Jedini gol za domaćina je dao Nikola Radović u 15. minutu. Na taj način koliko-toliko vratio je svoj tim u igru, odnosno vratio rezultatsku neizvesnost, ali je nedoumicu o pobedniku rešio bek crveno-belih u 60. minutu. Meč su između ostalog obeležile pritužbe na odluke sudije Dragana Čolovića, i to obe ekipe, ali on nije menjao svije mišljenje.

Zvezda će u nedelju, u 30. kolu na svom stadionu dočekati Proleter, dok će Palančani gostovati Radničkom.

Kako je bilo iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

U Bačkoj Palanci, na stadionu "Slavko Maletin Vava" igra se utakmica 29. kola Superlige Srbije, a domaćin OFK Bačka dočekuje Crvenu zvezdu, vodeći tim na tabeli. Bačka je na 13. mestu sa 25 bodova.

Dešavanja, iz minuta u minut možete da pratite na portalu Srbija Danas

ZVEZDA U PALANCI: Milojević izabrao startere (SASTAVI)

MARSELJ KOPIRA ZVEZDU: I Francuzi imaju TUNEL straha! (FOTO)

SRAMOTNO: Konor je izvređao Habibovu suprugu, kao NIKO do sada (FOTO)

KRAJ UTAKMICE

90+2. minut
Marin direktno iz slobodnog udarca. Zogović oprezan.

Do kraja meča u strelce nisu uspeli da se upišu Boaći i Bjeloš.

85. minut
Umesto Radinovića Balabanović
80. minut
Umesto Pavkova Boaći.
77. minut
Radinović izvodi slobodan udarac sa 20-ak metara. Pogađa živi zid.
71. minut
Oba trenera menjaju. Izlazi Gavrić, ulazi Mićić. Izlazi Ben, ulazi Vukanović.
68. minut
Ben sa desetak metara snažno, ali Zogović brani. Nekako uspeva da smiri loptu.
60. minut
I Stojković se upisuje u strelce. Posle asistencije Marina. Sada je 3:1 za Zvezdu.
57. minut
Umesto Simića Marin.
47. minut
Ponovo Zogović odlično interveniše i udarac Ivanića prosleđuje u korner. U sledećem napadu srečava Babića da se upiše u strelce.

Počinje drugo poluvreme, nema promena

KRAJ POLUVREMENA

44. minut
Indirekt za Zvezdu. Zogović hvata loptu koja mu je vraćena. Pavkov šutira, ali je izblokiran.
43. minut
Stojković blokira Radovića. Korner za domaćina. Nema promene rezultata.
32. minut
Pokušava i Ben, ali preko prečke.
25. minut
Rodić glavom, ali Zogović opet brani.
18. minut
Ponovo gosti traže penal. U kaznenom prostoru pada Stojković. Čolović se ne oglašava.
15. minut
Radović smanjuje na 2:1, posle asistencije Gavrića.
11. minut
Kapiten Zvezde sa pet metara. Prvenac Savića u crveno-belom dresu i Zvezda vodi sa 2:0. Pre toga centaršut Bena, ponovo sa leve strane.
7. minut
Vodi Zvezdu sa 1:0. Strelac je Pavkov. Centaršut sa leve strane Simića, glavom Ben, Zogović brani, ali ubacuje je Pavkov. Domaćin se buni, smatraju da je napadač gostiju bio u ofsajdu.
4. minut
Posle centaršuta Bena, Savić pada u kaznenom. Crveno-beli traže penal, sudija Čolović ne smatra tako.