10°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

SUPERLIGA SRBIJE: Tošić SRUŠIO Brđane i spasao Partizan novog poraza, viđena je DRAMA (VIDEO+FOTO)

03.04.2019. 20:48
Zoran Tošić
Zoran Tošić / Izvor: MN Press
Uzbudljiv meč u Humskoj.

Fudbaleri Partizana uspeli su da na svom terenu slave protiv Čukaričkog 3:2 u okviru 29. kola Superlige Srbije. Crno-beli su posle velikog preokreta u finišu duela preko Zorana Tošića uspeli da prekinu niz od četiri vezana poraza i konačno slave u domaćem šampionatu.

PARTIZAN TRAŽI IZLAZAK IZ KRIZE: Savo odabrao ovih 11 igrača za meč sa Čukaričkim! (FOTO)

BIVŠI IGRAČ CRNO-BELIH PROGNOZIRAO MAJSTORICU: Biće kao u drugoj utakmici, Partizan ima ADUT za finale! (FOTO)

U SRBIJI JE VIŠE KRVI: Trinkijeri SVE VIDEO i ima važnu poruku za sudije majstorice sa Zvezdom

KRAJ!
90. minut:
Još tri minuta nadoknade.
85. minut:
Finiš meča na stadionu Partizana. Crno-beli su na korak od trijumfa.

80. minut:
3:2 za Partizan i ponovo Zoran Tošić! Preokret u Humskoj.
73. minut:
Bomba Zorana Tošiča za 2:2! Sjajan gol iz slobodnog udarca
71. minut:
Simo Krunić je isključen sa meča zbog prigovora!
62. minut:
Prva izmena u redovima Partizana. Saša Ilić je zamenio Danila Pantića.
58. minut:
Čukarički vodi u Humskoj! Sjajna akcija Brđana preko Ovusua koju je Luković pretvorio u gol!
55. minut:
Pokušaj Pantića iz slobodnog udarca, ali preko gola...
53.minut:
Partizan nikako ne uspeva da uspostavi prepoznatljivu pas igru.

49. minut:
Pritisak crno-belih i prilika posle kornera i centaršuta Tošića, ali ostaje 1:1.
46.minut:
Bez izmena na startu drugog dela.
POLUVREME
40. minut:
Rasplamsala se borba u finišu prvog dela posle anemočnog starta na obe strane.
37. minut:
Čukarički uzvraća i preko Stojanoviča dolazi do 1:1! Šok u Humskoj
32. minut:
Goooooool! Rikardo glavom dovodi crno-bele u prednost!
29. minut:
Vezista crno-belih Aleksandar Šćekić razbio je monotoniju na terenu udarcem iz daljine. Nije bilo promene rezultata...
23. minut:
Bolja igra Partizana, međutim i dalje su daleko od gola Brđana. Najubojitiji igrač crno-belih Rikardo Gomeš za sada je nevidljiv na terenu.
13. minut:
Strpljiva igra crno-belih, ali bez konkretne šanse za vodeći gol. Partizanova čigra Goran Zakarić pokušava da razmrda svoj tim prodorima po boku..
6. minut:
Čuka je umalo šokirala Partizan na startu meča! Stativa je spasila Vladimira Stojkovića...
4. minut:
Početno ispitivanje snaga na travnatom tepihu u Humskoj.

UTAKMICA JE POČELA!

PARTIZAN - ČUKARIČKI 3:2

STADION: Partizana (1600)

SUDIJA: Jovan Šegrt

STRELCI: Rikardo 32, Tošić 73, 80 - Stojanović 37, Luković 58.

KARTONI: Šapić, Kopitović, Docić.

Partizan: Stojković - Vulićević, Valijente, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Zakarić (Ivanović 66. minut), Tošić (Georgijević 85. minut), Pantić (Ilić 62. minut) - Rikardo.

Čukarički: Belić - Stevanović, Kopitović, Šapić, Bogosavac - Docić, Kajević, Stojanović - Luković (Sarić 79. minut), Ovusu, Mudrinski (Tedić 69. minut).