SUPERLIGA SRBIJE: Partizan slavi Stojkovića, crno-beli teškom mukom do pobede u Novom Sadu (VIDEO+FOTO)

15.09.2018. 16:44
Rikardo Gomeš
Rikardo Gomeš / Izvor: MN Press
Četvrta uzastopna pobeda.

Fudbaleri Partizana su na gostovanju protiv Proletera u Novom Sadu slavili sa 1:0. Gol odluke postigao je Rikardo Gomeš na početku meča, ali je ključan detalj viđen u drugom poluvremenu kada je Vladimir Stojković odbranio jedanaesterac Mirosavljevu. Domaći tim je u nekoliko navrata bio bolji tim na terenu, ali su crno-beli uspeli na kraju da slave i u Beograd odnesu sva tri boda.

HUMANOST NA DELU: Navijač Zvezde zbog malog Dušana PRODAJE komplet ulaznica za Ligu šampiona! (FOTO)

NAVIJAČI GA NESTRPLJIVO ČEKAJU: Lončar OTKRIO kada će se Partizanov stranac vratiti na teren! (FOTO)

KRAJ MEČA!

90. minut: Ponovo su igrači Proletera bili u dobroj prilici... Tanasin je dobro ubacio loptu, međutim bez konkretnog udarca. Odmah u nastavku usledila je kontra crno-belih koju Pantić nije uspeo da kruniše golom...

85. minut: Pantić je povukao jednu kontru, kasnije uposlio Nikolića koji je traljavo šutirao.

80. minut: Zdjelar je zamenio Gomeša.

77. muinut: Prečka za domaći tim! Nemaju sreće na ovom meču fudbaleri Proletera.. Bukorac je šutirao snažno!

70. minut: Proleter je u drugom poluvremenu bolji od Partizana. Nova dobra prilika posle pokušaja loba Lumbulića, ali je prečka spasila gol Stojkovića.

68. minut: Janković je napustio teren a u igru je ušao Nemanja Nikolić.

65. minut: Nova šansa za domaći tim! Mirosavljev je propustio veliku šansu...

63. minut: Penal za Proleter! Stojković je zaustavio udarac Mirosavljeva!

58. minut: Udarac Čolovića iz daljine... Preko gola.

55. minut: Šćekić je dobio žuti karton.

50. minut: Crno-beli su zadovoljni vođstvom od 1:0.. Domaćin je daleko od gola Stojkovića.

46. minut: Bez izmena na startu drugog dela.

KRAJ PRVOG POLUVREME:

45. minut: Lep prodor Đuković, ali je Stojković bio na visini zadatka.

42. minut: Loš meč je viđen u prvih 45 minuta. Bez tempa i konkretnih prilika.

33. minut: Lep pokušaj domaće ekipe.. Mirosavljev je šutirao glavom ali slabo. Crno-beli su pored vodećeg gola sa početka meča za sada dosta rezervisani u napadu.

27. minut: Proleter je ponovo imao lepu šansu za gol.. Ćićmil je odlično šutirao, međutim tik preko gola.

20. minut: Partizan je poveo u ranoj fazi meča što im omogućava mirniju igru u nastavku... Proleter svoju šansu traži iz kontranapada.

12. minut: Partizan vodi! Rikardo je strelac!

9. minut: Pokušaj Zakarića... Vesić je bio siguran!

7. minut: Partizan ima inicijativu... Međutim, bez konkretne akcije.

2. minut: Kakv start meča! Proleter je imao sjajnu priliku za gol! Stojković je bio na mestu...

1. minut: Odmah na startu meča Rikardo je oboren na ivici kaznenog prostora.. Pantić je loše šutirao.

MEČ JE POČEO!

PROLETER - PARTIZAN 0:1

STADION: Karađorđe

GLEDALACA: Rikardo 12. minut

SUDIJA: Bojan Nikolić (Kragujevac)

ŽUTI KARTONI: Đuković, Bukorac - Šćekić, Vulićević.

STRELCI:

PROLETER: Vesić, Andrejević, Tanasin, Lambulić -Plavšić, Čović, Čolović (Čolović 79. minut), Mićić (Krasić 51. minut), Đuković, Bukorac, Mirosavljev (Vujaklija 68. minut).

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, Marković, Valijente, N. G. Miletić - Janković (Nikolić 68. minut), Šćekić, Kosović, Pantić (Smiljanić 90+2. minut) - Zakarić, Rikardo (Zdjelar 80. minut).