25.04.2024.
117.1627
109.3752

SUPERLIGA SRBIJE: Treći vezani PORAZ Partizana za novu brigu I BES Grobara. Spartak pokorio Humsku (VIDEO+FOTO)

16.03.2019. 15:49
Rikardo Gomeš
Rikardo Gomeš / Izvor: MN Press
Teški dani se nastavljaju.

Fudbaleri Partizana doživeli su treći vezani poraz u okviru 27. kola Superlige Srbije, a bolji od crno-belih bio je Spartak iz Subotice, koji je posle preokreta slavio sa 3:1 i odneo sva tri boda iz Husmke. Partizan je poveo preko Rikarda, ali su Denković, odnosno Đenić i Obradović u finišu drugog dela doneli pobedu svom timu i dodatno raspalili strasti u klubu iz Humske, kojima će ovaj poraz doneti nove brige.

. kola Superlige Srbije PROBLEM ZA KRSTAJIĆA: Debitant POČINJE meč sa Nemcima (FOTO)

PROBLEM ZA KRSTAJIĆA: Debitant POČINJE meč sa Nemcima (FOTO)

MITROVIĆ POSTAVLJA REKORD: Fulam odredio CENU za Srbina (FOTO)

TOK MEČA:

90+4. minut:
Obradović je stavio tačku na ovaj trijumf golom u nadokandi za 1:3!
90+2.minut:
Nikolić zamalo preko gola!
90. minut:
Još šest minuta nadoknade.
88. minut:
Vlijente je šutirao glavom, ali preko gola. Ostaje 1:2 za Spartak...
85. minut:
Napadi Partizana deluju jalovo, bez konkretne završnice u napadu. Spartak preti iz kontre.
80. minut:
Novi udarac Denkovića na drugoj strani, ali Stojković je na mestu ovoga puta.
78. minut:
Varnice u Humkoj! Lazetić protestuje zbog odugovlačenja igre gostiju...
70. minut:
Sve manje vremena za crno-bele da postignu spasononi gol, odnosno preokrenu rezultat u svoju korist.

66. minut:
Ponovo je Tošić imao priliku da poravna rezultat, ali je njegov udarac iskosa završio tik iznad prečke Subotičana.
61. minut:
Tošić je odlično šutirao, međutim, tik pored gola. Ostaje 1:2! U narednom napadu Zakarić je šutirao iskosa, ali bez promene rezultata.
57. minut:
Šćekić je napustio igru, a zemnio ga je Nebojša Kosović. Žarko Lazetić iskoristio sve tri izmene.
53. minut:
Spartak je mogao da dođe i do 3:1, ali je lopta udarila u prečku!

50. minut:
Spartak vodi sa 2:1! Đenić zatresao mrežu Stojkovića posle gužve u kaznenom prostoru.
48. minut:
Velika prilika za Partizan! Nikolić je sa samo pet metara šutirao pored gola.
46. minut:
Bez izmena na startu drugog dela.

POLUVREME!

38. minut:
Pantić izlazi iz igre zbog povrede, zamenio ga je Tošić.
31. minut:
Rikardo baš nema sreće ovog popodneva! Ponovo je odlično šutirao, ali je u poslednjem trenutku bio izblokiran. Ostaje 1:1
29. minut:
Ponovo je Zakaqrić bio odličan na desnoj strani, ali njie uspeo da u pravom času uposli uasmljenog Rikarda, pa je prilika za 2:1 otišla u nepovrat.
28. minut:
Novi peh za crno-bele, Miletić je zbog povrede zgloba nasputio ihgru, a zamenio ga je Šehović. Nova briga za Lazetića...
18. minut:
Mogao je Spartak do potpunog preokreta, ali je udarac Denkovića sa pet metara završio preko gola!
17. minut:
1:1! Polukontra gostiju i fantastičan završetak akcije u režiji Denkovića, koji je preciznim udarcem poravnao rezultat!
12. minut:
Veliki peh za crno-bele, Danilo Pantić je obnovio povredu, međutim, vratio se u igru.
9. minut:
Nova prilika za Partizan! Ponovo je Rikardo bio u šansi, ali bez promene rezultata. Furiozan start crno-belih

7. minut:
Penal za crno-bele! Rikardo pogađa za 1:0!

6. minut:
Partizan pritiska Subotičane! Nova prilika ali bez promene rezultata!
3. minut:
Velika šansa na startu meča za crno-bele! Zakarić je probio po desnoj strani i uposlio Rikarda, koji nije uspeo da smesti loptu u mrežu gostiju.

KARTONI: Milošević, Đenić, Marčić.

PARTIZAN: Stojković, N. R. Miletić, Valijente, Pavlović, N. G. Miletić (Šehović 28. minut), Zakarić, Šćekić (Kosović 58. minut), Zdjelar, Pantić (Tošić 38. minut), Nikolić, Rikardo. Rezerve: Kljajić, Tošić, Đerlek, Šehović, Kosović, Stevanović, Smiljanić. Trener: Lazetić.

SPARTAK: Ostojić, Kerkez, Tekijaški, Đenić (Đorđević 83. minut), Milošević, Glavčić (Dunđerski 90+2.minut), Denković, Obradović, Tufegdžić (Mladenović 69. minut), Marčić, Otašević. Rezerve: Lučić, Torbica, Đorđević, Dunđerski, Vukčević, Tripković, Mladenović. Trener: Rogan