SUPERLIGA: Minimalna pobeda Partizana protiv Vojvodine, Grobari PREKIDALI meč (VIDEO+GALERIJA)

22.04.2017. 18:56
Part
Part / Izvor: MN Press
Odigran meč 32. kola.

Partizan je u derbiju 32. kola Superlige Srbije minimalno pobedio Vojvodinu 1:0 golom Uroša Đurđevića već u 33. sekundi. Izabranici Marka Nikolića nisu oduševili igrom oko 15 hiljada navijača u Humskoj, ali su ostvarili cilj i stigli do veoma važne pobede u trci za titulu sa Crvenom zvezdom.

PONOVO RADI BANE: Kapiten Srbije za pobedu Zenita (VIDEO)

ZA OPSTANAK: Marković postigao VEOMA VAŽAN gol za Tigrove na njemu neuobičajen način (VIDEO)

Domaćin je poveo već u 33. sekundi. Leonardo je bio asistent, a Uroš Đurđević strelac 19. ligaškog gola ove sezone. Ispostavilo se kasnije da je to bio jedini gol na meču kojim je Partizan stigao do važna tri boda.

VELIKA TRAGEDIJA: Svet u šoku, POGINUO poznati sportista (FOTO)

Vojvodina je u 17. minutu mogla do izjednačenja, ali je Bogdan Planić pogodio stativu.

Partizan je na odmor mogao sa dva gola viška, ali strelac prvog gola Uroš Đurđević nije uspeo dobro da se snađe u izglednoj poziciji.

KAKVA PODRŠKA: Pogledajte ko iz lože bodri fudbalere Partizana (FOTO)

Na samom početku drugog poluvremena gosti su tražili penal. Kapiten Partizana Miroslav Vulićević je dugo držao rukama nekadašnjeg saigrača, a sad napadača Vojvodine Nikolu Trujića, ali sudija Milorad Mažić nije pokazao na belu tačku.

HAOS UOČI DERBIJA HRVATSKE: Torcida blokirala ulaz u Zagreb, a način je više nego ORIGINALAN (FOTO)

SMEHOTRES! Kad stranci psuju na srpskom, to izgleda OVAKO, a učitelj je ZLATNI ORLIĆ (VIDEO)

U 70. minutu sudija Milorad Mažić je na dva minuta prekinuo meč zbog pogrdnog skandiranja navijača Partizana igračima Vojvodine.

TRAGEDIJA: Otputovao u inostranstvo na veliki derbi i POGINUO (FOTO)

ATP MONTE KARLO: Nadal POČISTIO Novakovog dželata, a šta sve tek može da uradi u finalu (FOTO)

Partizan – Vojvodina 1:0 (1:0)
Strelac: 1:0 – Đurđević u 1. minutu.
Stadion: Partizana. Gledalaca: 15.000. Sudija: Milorad Mažić (Vrbas).
PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Ostojić, Milenković, El Munir, Radin, Kosović, Janković (od 57. Đuričković), Leonardo, Đurđević (od 90+1. Jovanović), Tavamba (od 70. Ilić).
VOJVODINA: Rockov, Puškarić, Paločević, Lakićević, Planić, Antić, Malbašić, Vukasović, Meleg (od 65. Jovančić), Knežević (od 54. Zličić), Trujić (od 79. Đorđević).

ŽOC NEMA MILOSTI: Kada su igrači Fenerbahčea imali trening po dolasku iz Atine? (FOTO)