SUPERLIGA SRBIJE: Meč za INFARKT! Voždovac odneo bodove iz Humske (VIDEO)

06.10.2019. 18:24 17:13
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Zmajevi slavili u ludoj utakmici.

Fudbaleri Voždovca slavili su na gostovanju Partizanu u 11. kolu Superlige Srbije rezultatom 2:1. Pobedu Zmajevima doneli su Nemanja Nikolić i Marko Dević, a strelac za crno-bele je bio Strahinja Pavlović. Posle ove utakmice više nema neporaženih timova u Superligi, jer do sada samo Partizan nije znao za neuspeh.

Voždovac je poveo u 28. minutu iz penala preko Nikolića, a rezultat je u 91. poravnao Pavlović. Ipak, da Zmajevi odnesu bodove iz Humske postarao se Dević u 95. minutu meča.

JANKOVIĆ O TROJCI KOJA JE REŠILA PITANJE POBEDNIKA: Vežbao sam, sada nas čeka još važnija utakmica

ZVEZDI PONIŠTEN GOL! Procenite sami da li je SUDIJA doneo ispravnu odluku! (VIDEO)

POSLE PORAZA OD PARTIZANA: Novi neuspeh Astane! Ovo ih može koštati TITULE

Tok meča pročitajte u nastavku.

KRAJ!
Voždovac je došao do pobede u ovoj fenomenalnoj utakmici.
90+5. minut:
GOL 1:2! Marko Dević je strelac! Bivši reprezentativac Ukrajine je iskoristio kiks Zlatana Šehovića koji je loše intervenisao posle centaršuta i bez muke je savladao Vladimira Stojkovića.
90+3. minut:
Žuti karton za Sumu koji je faulom prekinuo kontranapad.
90+1. minut:
GOL 1:1! Prvenac Strahinje Pavlovića. Odlično je šutirao glavom posle centaršuta Natha i zatresao je mrežu gostiju.
90. minut:
Bobma Natha sa distance, ali je Ilić još jednom sjajno odbranio.
87. minut:
Prilika za Daničića, ali je Stojković dobro intervenisao.
86. minut:
Damjan Daničić je zamenio Alena Mašovića.
84. minut:
Novi pokušaj Markovića sa distance, ali preko gola.
82. minut:
Veliku šansu je propustio Lazar Marković. Šutirao je sa leve strane, ali je lopta završila pored gola.
80. minut:
Poslednju izmenu napravio je Savo Milošević. Umesto Zorana Tošića u igri je Nikola Lakčević.
76. minut:
Druga izmena u ekipi Voždovca. Umesto Nikole Mikića u igri je Miloš Mihajlov.
74. minut:
Žuti karton za Lazara Zličića.
67. minut:
Šutirao je Tošić sa distance, ali pravo u Ilića.
64. minut:
Najbolju šansu na utakmici propustio je Alen Mašović. Ofanzivac Zmajeva se predugo nameštao u kaznenom prostoru domaćina, pa je Pavlović uspeo da mu zasmeta.
62. minut:
Šutirao je Tošić posle povratne lopte Markovića, ali zamalo neprecizno.
61. minut:
Zlatan Šehović je dobio žuti karton.
59. minut:
Pokušao je Zličić iz velike udaljenosti, ali nije bilo opasnosti po gol Vladimira Stojkovića.
55. minut:
Gužva u petercu gostiju posle koje je pokušao Strahinja Pavlović, ali slabo.
54. minut:
Prvu izmenu napraio je Radomir Koković. Marko Dević je zamenio Stefana Purtića.
47. minut:
Velika prilika za Lazara Markovića, ali je još jednom dobro odbranio Marko Ilić.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a na terenu je Sejduba Suma umesto Filipa Stevanovića.
POLUVREME:
Voždovac vodi sa 1:0.
45+8. minut:
Rajko Brežančić je izašao iz igre zbog povrede, a zamenio ga je Zlatan Šehović.
45+4. minut:
Šutirao je Urošević glavom posle centaršuta Tošića, ali pravo u Ilića.
45+3. minut:
Žuti karton za Stefana Purtića.
45. minut:
Igraće se još devet minuta.
45. minut:
Šutirao je Šćekić glavom posle kornera, a loptu sa gol-linije je izbio Stefan Hajdin.
44. minut:
Golman Voždovca Marko Ilić se istakao izvanrednom odbranom posle šuta Lazara Markovića.
41. minut:
Utakmica je nastavljena.

37. minut:
Prekid u Humskoj zbog pogrdnog skandiranja sa tribina.
30. minut:
Jaki protesti sa klupecrno-belih, a trenutno traje i prekid zbog baklji koje su ubačene na teren.
28. minut:
GOL 0:1! Nemanja Nikolić je bio precizan.
27. minut:
Vladimir Stojković dobio žuti karton zbog protesta.
26. minut:
Penal za Voždovac!
22. minut:
Šutirao je Strahinja Pavlović glavom posle centaršuta Tošića, ali je Ilić bio dobro postavljen.
17. minut:
Opasan šut Zorana Tošića iz slobodnog udarca, ali je Marko Ilić krajnjim naporima zaustavio taj pokušaj.
12. minut:
Partizan ima inicijativu, ali je jalova.
5. minut:
Sjajna akcija Partizana posle koje je Šćekić uputio centaršut ka Asanu, ali je Japanac ostao kratak i samo je zakačio loptu glavom.
MEČ JE POČEO!

PARTIZAN - VOŽDOVAC 1:2

STADION: Stadion Partizana (Beograd)

SUDIJA: Momčilo Marković (Beograd)

STRELCI: Pavlović 90+1. - Nikolić 28.p, Dević 90+5.

PARTIZAN: Stojković - Brežančić (od 45+8. Šehović), Ostojić, Pavlović, Urošević - Šćekić, Natho - Tošić (od 80. Lakčević), Marković, F. Stevanović (od 46. Suma) - Asano. Klupa: N. Stevanović, Vujačić, Šehović, Smiljanić, Suma, Lakčević, Ivanović. Trener: Savo Milošević.

VOŽDOVAC: Ilić - Lasickas, Cvetković, Mikić (od 76. Mihajlov), Hajdin - Nikolić, Purtić (od 54. Dević) - Stanisavljević, Zličić, Mašović (od 86. Daničić) - Stojčev. Klupa: Trkulja, Cvetičanin, Daničić, Dević, Jevtić, Mihajlov, Gjorgijevski. Trener: Radomir Koković.