SUPERLIGA SRBIJE (PLEJ-AUT): Drama na Banjici i u Bačkoj Palanci! Poznato ko ISPADA, a ko ide u BARAŽ!

19.05.2019. 20:56
FK Rad
FK Rad / Izvor: MN Press
Odigrano poslednje 37. kolo.

Takmičenje u plej-autu Superlige Srbije, imalo je spektakularnu završnicu. U poslednje 37.kolo, sva četiri ugrožena kluba ušla su sa gotovo istim šansama da zadrže status.

PORTUGALCI PIŠU: Andrija Živković ponovo u crno-belom dresu (FOTO)

REAL NOKAUTIRAN I NA KRAJU: Bejla na OPROŠTAJU sačekalo NEPRIJATNO iznenađenje (FOTO)

NOVA TITULA ZA SIDNEJ: Ninković je imao DVOSTRUKI razlog za slavlje (VIDEO)

Na kraju misiju je ispunio Rad, Dinamo iz Vranja ide u baraž, dok Zemun i OFK Bačka napuštaju elitni rang.

Građevinari su remizirali sa Gornjovarošanima 1:1, dok je Dinamo slavio u Bačkoj Palanci golom Željka Dimitrova u 72. minutu.

FK Zemun
FK Zemun / Izvor: MN Press

U duelu Rada i Zemuna vođstvo gostima doneo je Nemanja Vučić sa penala u 42. minutu, dok je opstanak Radu doneo Trifunović u 62. minutu.

U DANU ŠAMPIONSKE PROSLAVE: Zvezda spremila lepo iznenađenje za navijače (FOTO)

OGLASIO SE MILOŠ VELJKOVIĆ: Reprezentativac Srbije poslao SNAŽNU poruku kolegama iz Ajntrahta (FOTO)

/Šormaz 32. Mladenović 74. - Luković 13./

Tabela: Radnik 28, Spartak 27, Mačva 25, Voždovac 25, Rad 22, Dinamo 20, Zemun 20, OFK Bačka 18.

Radnik, Spartak, Mačva, Voždovac i Rad su ostali superligaši, Dinamo iz Vranja igraće baraž protiv Inđije, koja je u prvoligaškom finalu dobila Radnički 1923 iz Kragujevca posle izvođenja penala.

Pogledajte kako izgleda brazilska MMA fajterka Džojs Viera.