SUPERLIGA SRBIJE: Pobeda Partizana za kraj šampionata (VIDEO+FOTO)

17.05.2018. 20:50
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli u sredu igraju finale Kupa.

Partizan je šampionat završio trjumfalno - pobedom protiv Spartaka (2:0). Crno-beli su tako napravili odličnu uvertiru za meč sezone - finale Kupa Srbije u kom će u sredu u Surdulici pokušati da pobede Mladost iz Lučana i prigrle treći uzastopnih pehar namenjen pobedniku najmasovnijeg takmičenja.

JOŠ SAMO POTPIS: Partizan završio posao oko dovođenja prvog pojačanja za sledeću sezonu (FOTO)

TUGA: Preminula LEGENDA Partizana (FOTO)

STRANI MEDIJI JAVLJAJU! Tvrde da znaju KAD Sergej odlučuje u KOJI klub će preći (FOTO)

Samo što je počela utakmica, Partizan je poveo. Danilo Pantić je postigao prelep gol i tako potvrdio da je u odličnoj formi, golman Spartaka je bio nemoćan.

BEZ KOMPLEKSA! Srpski teniser SMEHOTRESNIM snimkom nasmejao fanove (VIDEO)

PROMENE U EVROPSKOJ KOŠARCI I EVROLIGI: Osniva se nova unija

Meč je praktično rešen u 28. minutu. Leandre Tavamba je odigrao odličnu akciju sa Đorđem Ivanovićem i na kraju je Kamerunac rutinski poslao loptu u mrežu.

ŠPANSKA HOBOTNICA JOŠ GODINU DANA U PORTUGALU: Španac se ne predaje i dalje

SREĆNA PORODICA NA OKUPU: Obradović ima DODATNI pritisak, a nije vezan za trofej Evrolige (FOTO)

Posle Tavambinog gola, do kraja poluvremena nije bilo šansi, ali zato ih je u drugom delu igre bilo mnogo, međutim igrači Partizana nijednu nisu pretvorili u gol. Pred golom Spartaka ređali su se Antonov, Đerlek i Ivanović, ali nije bilo promene rezultata.

BILA JE MNOGO NERVOZNA: Maša se ustručavala da priđe jednom od NAJBOLJIH u svetu tenisa (VIDEO)

PARTIZAN - SPARTAK 2:0

STRELCI: Pantić u 3. i Tavamba u 28. minutu. STADION: Partizana. GLEDALACA: 3.000. SUDIJA: Dragan Čolović (Raška).

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, N. R. Miletić, Marković, Antonov - Đerlek (od 71. Janković), Jevtović, Zdjelar, Pantić - Tavamba (od 59. Jovanović), Ivanović (od 80. Kosović).

SPARTAK: I. Lučić, Vukčević (od 67. Milošević), Ćalasan, Kerkez, Stojković, Šimura, Tekijaški (od 83. Matijević), M. Lučić (od 46. Torbica), Glavčić, Dunđerski, Đuričin.

SUPERLIGA SRBIJE: Za Borac se već znalo, a POSLE VELIKE drame u Prvu ligu ide još jedan klub