SUPERLIGA SRBIJE: Proleter UBEDLJIV u Vojvođanskom DERBIJU! Bačku SRUŠIO dvostruki strelac!

29.03.2019. 20:08
FK Proleter
FK Proleter / Izvor: Tanjug/ilustracija
Slanobarci korak od plej-ofa.

Fudbaleri Proletera pobedili u u prvom meču 28. kola Superlige Srbije OFK Bačku sa 3:0. Do ubedljivog trijumfa, Slanobarci su došli lakše nego što se očekivalo, a posao im je olakšao igrač gostiju iz Bačke Palanke Makarić koji je u finišu prvog poluvremena zaradio drugi žuti karton i morao je u svlačionicu.

FSS OŠTRO ODGOVORIO FIFPRO: Nema ništa sporno, sve je u skladu sa propisima

ON IPAK NAJBOLJE ZNA: Grujić OTKRIO koliko vredi! (FOTO)

IDE U PENZIJU: Milijaš otkrio šta će raditi po završetku karijere

Samo četiri minuta pre isključenja Makarića, domaćin je poveo golom Čolovića, da bi na startu drugog poluvremena Predrag Govedarica udvostručio prednost Proletera.

Isti igrač postavio je konačan rezultat u 79. minutu, pa su Novosađani posle najnovijeg trijumfa stigli nadomak plasmana u plej-of. Naime, Proleter je na šest bodova više od Mačve koja se nalazi na 9. poziciji i ima teži raspored do kraja, počevši od subotnjeg gostovanja Crvenoj zvezdi.