OGLASIO SE FEJSA: Evo zašto iskusnog veziste NEMA u Portugaliji (FOTO)

GUŽVE NA ŠALTERIMA ZBOG ZAMENE PASOŠA: Podnesite zahtev na vreme

Kijev ostaje bez LANSIRNIH VOZILA: Rusija raskida ugovor sa Ukrajinom

Tereza Mej PRISTALA NA ULTIMATUM: Podnosi ostavku nakon glasanja?

Ovo je ČUVENI INTERVJU Đinđića iz 1999. godine! Više NEMA DILEME da li je POZIVAO NA BOMBARDOVANJE!

Miloš Pavlović iz Voždovca Milan Makarić iz Bačke

SUPERLIGA SRBIJE: Pukla petarda u derbiju začelja!

Odigrana prva utakmica 27. runde.

Bačka je bila ubedljiva u derbiju začelja 27. kola Superlige i savladala Dinamo iz Vranja rezultatom 5:1 (4:0). Gosti su se držali do isključenja desnog beka Vladimira Ilića u 21. minutu, a Bačka je u periodu od 31. do 45. minuta četiri puta tresla mrežu gostiju.

IZBACIO JE INTER: Luki Joviću je ozbiljno porasla cena, evo koliko sada vredi srpski napadač (FOTO)

MITAR PRED TRANSFEROM KARIJERE: Ostaje u Engleskoj, ostaje u Londonu... (FOTO)

Bejloš je načeo goste, a onda je pogađao Makarić u 35 i 45 minutu. Autogol Pavišića u 43. minutu dokusurio je tim Saše Ćurčića koji je kapitulirao i pred Pantićem u 60. minutu. Posle “petarde” usledio je počasni gol Vranjanaca u poslednjim trenucima meča, a strelac je bio Mitrović iz penala.

Bačka u ovom trenutku ima 25 bodova na 13. poziciji, dok je Dinamo na pretposlednjem 15. mestu sa 19 bodova.