SUPERLIGA SRBIJE: Pukla petarda u derbiju začelja!

15.03.2019. 20:33
Miloš Pavlović iz Voždovca Milan Makarić iz Bačke
Miloš Pavlović iz Voždovca Milan Makarić iz Bačke / Izvor: MN Press
Odigrana prva utakmica 27. runde.

Bačka je bila ubedljiva u derbiju začelja 27. kola Superlige i savladala Dinamo iz Vranja rezultatom 5:1 (4:0). Gosti su se držali do isključenja desnog beka Vladimira Ilića u 21. minutu, a Bačka je u periodu od 31. do 45. minuta četiri puta tresla mrežu gostiju.

IZBACIO JE INTER: Luki Joviću je ozbiljno porasla cena, evo koliko sada vredi srpski napadač (FOTO)

MITAR PRED TRANSFEROM KARIJERE: Ostaje u Engleskoj, ostaje u Londonu... (FOTO)

Bejloš je načeo goste, a onda je pogađao Makarić u 35 i 45 minutu. Autogol Pavišića u 43. minutu dokusurio je tim Saše Ćurčića koji je kapitulirao i pred Pantićem u 60. minutu. Posle “petarde” usledio je počasni gol Vranjanaca u poslednjim trenucima meča, a strelac je bio Mitrović iz penala.

Bačka u ovom trenutku ima 25 bodova na 13. poziciji, dok je Dinamo na pretposlednjem 15. mestu sa 19 bodova.