SUPERLIGA SRBIJE: Radnik ima novog Makarića! Lučanci GAZE ka Prvoj ligi

20.08.2021. 21:25 22:53
FK Radnik
FK Radnik / Izvor: MN Press
Premijerni meč 6. kola.

Mladost sigurno korača ka - nižem rangu! Lučanci su u premijernom meču 6. kola Superlige Srbije, doživeli peti poraz u šampionatu od Radnika iz Surdulice rezultatom 0:2 (0:0).

Šarm, taktika i status najboljih u Evropi: Počinje Serija A, najneizvesnija liga Starog kontinenta

ITALIJANI JAVLJAJU: Zvezda dovodi pojačanje iz Serije A!

SANTA KLARA OZBILJNO UZDRMANA: Partizanu olakšan posao u revanšu, Brazilac potpisao za crno-bele!

Iako su u novu sezonu ušli lišeni pomoći najboljeg strelca prošlog prvenstva Milana Makarića, Surduličani su našli dostojnu zamenu novom špicu danskog Olborga u vidu Uroša Milovanovića.

Mladi napadač je postigao treći gol od starta trke, u 49. minutu, kada je iskoristio lošu reakciju golmana Milovića i štopera Mladosti, pa je posle imenjaka Radničkog iz Niša i Kragujevca "matirao" i Lučance.

Blistavu partiju, Milovanović je začinio asistencijom 10 minuta kasnije za Subotića, koji je šutem sa ivice kaznenog prostora kaznio grešku Bahe, kojoj je prethodio napad Radnika.

Mogli su domaći do počasnog gola, međutim, silovit udarac Kijevčana bravuroznom intervencijom osujetio je Ranđelović i doprineo da njegova mreža ostane netaknuta.