SUPERLIGA SRBIJE: Posle meča na Čairu, 160. Večiti derbi još više dobija na ZNAČAJU! (FOTO)

25.04.2019. 17:24
FK Radnički Niš
FK Radnički Niš / Izvor: MN Press
Žestoko na obe strane.

U prvom meču trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije, Radnički je "Čairu" remizirao protiv Čukaričkog 2:2. Brđani su do iznenađujućeg gola došli u poslednjim sekundama meča, preko Luke Stojanovića u prvom minutu sudijske nadoknade.

REŠIO SVE DA PRIZNA: Repeša prvi put PROGOVORIO posle DEBAKLA u Pioniru! Pominjao život i smrt! Evo šta je rekao o Zvezdi!

LEGENDA PARTIZANA IZBEGLA ZATVOR: Pretila mu je ozbiljna robija (FOTO)

Poveli su Brđani preko Luke Stojanovića u 11. minutu, da bi do odlaska na poluvreme nadu Radničkom vratio Lazar Ranđelović 13 minuta posle vođstva Beodrađana.

FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Potpuni preokret nastao je u režiji prvog strelca lige Nermina Haskića. Sa 21. golom u sezoni, najbolji igrač Radničkog je doneo prednost Nišlijama i činilo se da je pobednik rešen.

MOŽE LI GA MILAN ZADRŽATI: Odlazi važan igrač sa San Sira? (FOTO)

Tako ipak nije mislio Luka Stojanović, koji je drugim golom na meču priredio najveće iznenađenje 33. kola Superlige Srbije. Ovim remijem, Čukarički je na tabeli pretekao Partizan, pa će crno-beli u 160. Večitom derbiju imati dodatan motiv da dođu do trijumfa, kojim bi se vratili na treću poziciju.

Na klupi domaćina četvrti put od starta prvenstva nije sedeo šef stručnog štaba Nenad Lalatović, pa je u njegovom odsustvo Nišlije predvodio pomoćni trener Dragan Šarac.