SUPERLIGA SRBIJE: Partizanu VISOKA Kula! Subotičani IZNENADILI Valjak! (FOTO)

21.10.2018. 12:41
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli pružili jednu od najslabijih partija ove jeseni.

Ni na drugom uzastopnom gostovanju, fudbaleri Partizana nisu uspeli da slave. Posle „Čaira“ i Kula je ostala neosvojiva tvrđava za crno-bele, a Subotičani imaju za čime da žale pošto su u prvom poluvremenu promašili i penal: Spartak - Partizan 0:0.

DIVLJAŠTVO UMESTO SPEKTAKLA: Žestoka TUČA u Stejpls centru POKVARILA Kraljev debi u LA! (VIDEO)

OGLASILI SE I PARIŽANI: Predsednik Svetaca doneo IZNENADNU odluku o spornom meču sa Zvezdom! (FOTO)

Zoran Mirković
Zoran Mirković / Izvor: MN Press

Crno-beli su bolje otvorili susret, stvorili dve prilike preko Rikarda, a onda stali. To su Subotičani iskoristili i u 32. minutu došli do najbolje šanse da zatresu mrežu. Šćekić je faulirao Glavčića, a udarac Čečarića sa 11 metara odbranio golman Stojković.

Pokušavali su Mirkovićevi izabranici u drugom poluvremenu da dođu do gola, stvorili nekoliko povoljnih prilika, ali slaba realizacija je ponovo uticala da Parni valjak ukoči na terenu u Kuli.

Kako je meč tekao iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

TRESE SE HUMSKA: U Partizan stiže NBA pojačanje! (FOTO)

Fudbaleri Partizana u pretposlednjem meču 12. kola Superlige Srbije gostuju u Kuli. Izabranici Zorana Mirkovića pokušaće da pobedom protiv Spartaka nastave trku za Crvenom zvezdom, a na klupi Subotičana debitovaće novi trener Predrag Rogan.

Sva dešavanja iz minuta u minut, možete da pratite na portalu Srbija Danas. Početak meča je u 13.00, a pravdu će deliti Aleksandar Vasić iz Novog Žednika. Pomagaće mu Dejan Petrović i Dragan Peranović.

KRAJ UTAKMICE!!!!

90. minut - Velika prilika za Spartak da dođe do celog plena. Tek što je kročio na teren Dunđerski je mogao da savlada Stojkovića, ali je golman crno-belih sjajnom intervencijom sačuvao mrežu.

85. minut - slobodan udarac za Partizan izveo je Pantić, nastala je gužva u šesnaestercu, da bi na kraju Miletić očajno poslao loptu miljama pored stative.

80. minut - Zakarićev šut otišao preko gola.

78. minut - Torbica menja Obradovića u Spartaku.

77. minut - prekršaj nad Rikardom na nekih 20 metara od Ostojićevog gola. Janković je preuzeo odgovornost i jako loše šutirao iznad prečke.

74. minut - Priliku je imao i Pantić, sa ivice šesnaesterca poslao je loptu daleko iznad prečke.

69. minut - korner za Partizan izveo je Pantić, direktno šutirao, Ostojić izboksovao. U nastavku akcije Pantić se izborio za udarac, ali ga je odbrana Spartaka izblokirala.

68. minut - Menja i Rogan. Umesto Glavčića na terenu je Vukčević.

64. minut - Velika šansa za Partizan, Janković je odlično šutirao po zemlji iskosa, lopta je prohujala pored gola.

62. minut - Mirković pojačava napad. Umesto Kosovića na terenu je Nemanja Nikolić.

61. minut - Nova prilika za Partizan: Zakarić je centrirao, a Rikardo zakasnio na drugoj stativi da bolje odreaguje.

59. minut - udarac Zakarića po zemlji bio je lak plen za Ostojića.

55. minut - Žuti karton i za Milana Marčić.

53. minut - Žuti karton za Ćalasana. Brutalno je uleteo u Jankovića i zaradio javnu opomenu. Slobodan udarac za Parni valjak, centaršut Zakarića očistila je odbrana Spartaka.

51. minut - odlična šansa za crno-bele. Nemanja R. Miletić se izborio u kaznenom prostoru za udarac, ali je Ostojić sjajnom intervencijom sačuvao mrežu.

46. minut - prva izmena u Partizanu. Umesto povređenog Šćekića, u igri je Saša Zdjelar.

POČELO JE DRUGO POLUVREME.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45. minut - Igraće se još tri minuta u prvom poluvremenu.

38. minut - tražili su Subotičani još jedan jedanaesterac, posle starta Stojkovića u kaznenom prostoru nad Tekijaškim. Sudija Vasić okarakterisao je da je golman crno-belih pre stigao do lopte i iznudio prekršaj u svoju korist.

31. minut - penal za Spartak! Šćekić je neoprezno startovao nad Nemanjom Glavčićem u šesnaestercu, a Čečarić sa "bele tačke" dozvolio Stojkoviću da uhvati "živu loptu!

28. minut - Žuti karton za Tekijaškog, posle prekršaja nad Jankovićem.

21. minut - Valijente je imao priliku da savlada Ostojića, međutim, golman Spartaka izašao je kao pobednik i iz ovog duela.

18. minut - Posle jednog starta na Partizanovoj polovini, pao je Aleksandar Šćekić, ukazana mu je pomoć i nastaviće utakmicu.

16. minut - novi korner izveli su Subotičani, odbrana Parnog valjka kratko intervenisala, a Obradović u punom trku tukao pored stative.

12. minut - ponovo je Gomeš glavom poslao loptu u Ostojića, posle ubačaja Nemanje R. Miletića. Crno-beli stežu obruč oko gola domaćina.

10. minut - najbolja šansa za Partizan, posle centaršuta Rikardo Gomeš se našao na petercu i šutirao glavom, ali je Ostojić bio na mestu.

9. minut - korner Pantića je izblokiran, a zatim i ubačenu loptu Jankovića odbrana Spartaka je izbacila i otklonila opasnost.

7. minut - uzvratili su Subotičani na isti način, ali je centaršut iz kornera Stojković sa lakoćom pokupio.

4. minut - Prekršaj Marčića nad Jankovićem, sudija Vasić je svirao prekršaj nadomak šesnaesterca. Zakarić je izveo slobodan udarac, ali su domaći prozreli njegovu nameru i izblokirali šut.

3. minut - Prva opasnost pred golom Spartaka. Korner je izveo Pantić, ali su se Subotičani odbranili.