109.6792

SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda UBEDLJIVOM pobedom napravila odličnu uvertiru za Spartu (VIDEO+GALERIJA)

23.07.2017. 20:57
Crveno-beli lako protiv Radničkog iz Niša.

Crvena zvezda je rutinski i ubedljivo pobedila Radnički iz Niša (3:0) u prvom kolu Superlige Srbije. Izabranici Vladana Milojevića i u promenjenom sastavu, bez nekoliko prvotimaca u startnoj postavi, su lako pobedili goste iz Niša koji nisu uspeli nijednom da ozbiljnije ugroze gol golmana Zvezde Damira Kahrimana. Prvenac u dresu Zvezde postigao je Aleksandar Pešić koji se jeste ispromašivao, ali je pokazao da lako ulazi u šanse i kad uđe u prepoznatljivu formu izvesno će biti veliko pojačanje za vicešampiona Srbije. Junak pobede bio je dvostruki strelac Slavoljub Srnić koji nema pravo igranja protiv Sparte.

STIGAO IZ JEDNE OD PET NAJJAČIH EVROPSKIH LIGA: Olimpijakos doveo Hrvata pred meč u Beogradu (FOTO)

LJUBIMAC DELIJA POBESNEO: Bivši kapiten Zvezde suprostavio se Holanđaninu! (FOTO)

Zvezda je od starta meča krenula ofanzivno i dominirala tokom celog prvog poluvremena. Na poluvremenu je međutim bilo "samo" 1:0 jer dva zicera nije iskoristio Aleksandar Pešić, a Gelor Kanga je pogodio i stativu. Pešićev gol i njegove neiskorišćene šanse u prvom poluvremenu pogledajte OVDE.

ISTINA SE KRILA DANIMA: Velika tuča Grobara i navijača HRVATSKOG kluba! (FOTO)

ŠTA JE SAD OVO: Valensija izgubila, Maksimoviću rečeno da se vrati u Španiju! (FOTO)

Drugo poluvreme počelo je prečkom Gelora Kange.

POJAVIO SE PROBLEM: Orlovi otišli BEZ NJEGA na Kopaonik (FOTO)

Sve dileme oko pobednika meča, ako ih je uopšte i bilo, jer je Radnički delovao nemoćno na terenu, rešio je Slavoljub Srnić golom koji će postati hit na društvenim mrežama (zbog čega, pogledajte OVDE). Srnić je drugim golom na meču, u 87. minutu, potvrdio odličnu formu i sigurno je da će mnogo nedostajati saigračima u četvrtak protiv Sparte (suspendovan zbog tri žuta kartona).

NOVA PORUKA BRAZILCA: Leonardo se izjasnio da li će da igra protiv Olimpijakosa (FOTO)

CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI NIŠ 3:0

STRELCI: Pešić u 40. i Srnić u 57. i 87. minutu. STADION: Rajko Mitić u Beogradu. GLEDALACA: 4.916. SUDIJA: Aleksandar Vasić.

CRVENA ZVEZDA: Kahriman, Stojković, Frimpong, Savić, Anđelković, Donald (od 81. Gobeljić), Jovičić, Kanga, Srnić, Adžić (od 58. Milijaš), Pešić (od 58. Boaći).

RADNIČKI NIŠ: Brać, Petrović, Stanković, Aksentijević, Simeunović, Arsić, Noma, Tomić, Golubović, Stojanović, Mrkić.

PRLAINOVIĆ: Ponovo smo najjači (FOTO)