BATA VEZAO I DRUGI TRIJUMF: Crno-beli slave Pantića, Partizan savladao Zemunce! (VIDEO)

12.08.2018. 16:53
Superliga Srbije
Superliga Srbije / Izvor: MN Press
Trijumf crno-belih.

Fudbaleri Partizana, uspeli su da trijumfuju na gostovanju u Gronjoj Varoši Zemun sa 1:0 i tako uspeli da ostvare veoma važnu pobedu u nastavku borbe za titulu. Gol odluke psotigao je Danilo Pantić u prvom delu, kada je preciznim udarcem savladao Miloševića. Uspešan debi Zorana Mirkovića u Superligi Srbije.

VELIKA TRAGEDIJA: Ubijen MMA borac! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

UPLAŠIO NAVIJAČE: Legendarni Ronaldo hitno primljen u bolnicu!

KRAJ MEČA!

92. minut: Zemun preti, ali bez uspeha. Žele bod!

90. minut: Ušlo se u nadoknadu. Još četiri zaustavna minuta do kraja meča.

89. minut: I Zakarić je dobio žuti karton na ovoj utakmici... Uz Đerleka i Sumu.

86. minut: Spor ritam u drugom delu. Partizan je očito zadovoljan minimalnim vođstvom, tako da su crno-beli rešili da uđu u mirniju završnicu. Ožegović je ipak bio ponovo blzu postizanja gola, ali je ponovo loše reagovao.

83. minut: Zdjelar je zamenio strelca jedinog gola Danila Pantića.

78. minut: Lepa prilika za Zemun da iz slobodnog udarca ugrozi gol Stojkovića. Kukuličić je šutirso direktno u Stojkovića. Ostaje 0:1.

75. minut: Zemun je propustio neverovatnu šansu. Ponovo su defanzivci Partizana bili spori prilikom vraćanja, a Kukuličić je to iskoristio i sjajno ušao u kazneni prostor.. Međutim, niko nije uspeo da zahvati dodavanje Kukuličića...

72. minut: Lepa prilika za Zakarića.. Dobro je šutirao, ali je golman Milošević sjajno intervenisao.

70. minut: Ogromna šansa za Zemun. Međutim nije bilo izjednačenja!

FK Zemun
FK Zemun / Izvor: MN Press

63. minut: Novajlija Nemanja Nikolić je napustio igre. Zamenio ga je Marko Janković

57. minut: Prva akcija Partizana koju je loše završio Đerlek. Šutirao je slabo preko gola.

53. minut: Bez ozbiljnijih akcija na startu drugog poluvremena.

46. minut: Zakarić je zamenio indisponiranog Sumu.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA:

44. minut: Đerlek je zaradio žuti karton posle povlačenja. Enakee je zaustavio opasan kontranapad Zemunaca.

41. minut: Suma je ponovo napravio glupost, pošto je neopreznim startom umalo skrivio jedanaesterac za Zemun. Međutim, Grujić je pokazao da je prekršaj bio van kaznenog prostora i dodelio Sumi žuti karton.

39. minut: Crno-beli posle vodećeg gola Pantića vešto čuvaju loptu u nogama i čekaju kraj prvog dela. I pored prednosti, Partizan nije u prvom delu stvorio neke ozbiljne prilike za gol. Tandem Ožegović - Nikolić zga sada ne funkcioniše.

32. minut: Nikolić je imao priliku da postigne svoj prvenac u Partizanu, međutim šutirao je u golmana Zemuna posle ubacivanja Enakea.

28. minut: Lepa kontra crno-belih, međutim Ožegović je loše dodao loptu Pantiću i akcija je propala.

20. minut: GOOOOOL! Pantić je pogodio i doveo Partizan u prednost!

13. minut: Ožegović je katastrofalno reagovao posle ubacivanja Enakea, međutim nije uspeo da zahvati loptu.

11. minut: Ponovo šansa za Zemun! Ostaje 0:0. Vukadinović je propustio novu priliku da dovede svoj tim u prednost.

10. minut: Prva prilika za Zemun na ovom meču! Odličan udarac Vukadinovića, koji je Stojković sjajno zaustavio.

6. minut: Lep dupli pas fudbalera Partizana, ali se Suma nije snašao u kaznenom prostoru Zemuna.

5. minut: Prvi žuti karton za Zemun. Ožegović je srušen sa leđa.

3. minut: Partizan plete mrežu oko gola Zemunaca. Za sada bez ozbiljnije prilike.

MEČ JE POČEO!

ZEMUN - PARTIZAN 0:1

STADION: Gornja Varoš (1.500)

SUDIJA: Danilo Grujić

STRELCI: Pantić 20. minut

KARTONI: Stojanović - Suma, Đerlek, Zakarić.

Zemun: Milošević, Stanimirović, Cvetković, Vukadinović, Romanovski (Savić 56. minut), Bašanović, Azemović, Luković, Stojković (Murajama 78. minut), Đalović (Toševski 64. minut), Kukuličić.

Partizan: Stojković, Enake, N. R. Miletić, Marković, Urošević, Smiljanić, Pantić (Đerlek 83. minut), Đerlek, Suma (Zakarić 46. minut), Ožegović, Nikolić (Janković 65. minut)

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.