SUPERLIGA: Partizan pao na krovu, Srnić doneo pobedu Voždovcu (VIDEO+FOTO)

10.03.2019. 16:40
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli ispustili bodove u Zaplanjskoj.

Veliko iznenađenje na krovu tržnog centra Stadion priredili su fudbaleri Voždovca koji su savladali Partizan rezultatom 1:0 u okviru 26. kola Superlige Srbije. Pobedu Zmajevima doneo je Dragoljub Srnić pogotkom u 60. minutu utakmice.

PRIČALO SE OVE ZIME: Ništa od povratka u Partizan (FOTO)

ZAVRŠEN JE ODMOR: Jokanović se VRAĆA na ostrvo (FOTO)

Dešavanja sa krova tržnog centra Stadion, iz minuta u minut možete da pratite na portalu Srbija Danas.

KRAJ:
Fudbaleri Voždovca su uspeli da sovoje tri boda protiv ekipa Parizana.
90+5. minut:
Nova izmena u redovima Voždovca, Alen Mašović je zamenio Nikolu Trujića.
90+4. minut:
Žuti karton je dobio i Saša Zdjelar.
90+2. minut:
Velika gužva pred golom Voždovca, ali najpre Nikolić, pa onda i Zakarić nisu uspeli da zatresu mrežu domaće ekipe.
90. minut:
Sudija Momčilo Marković je produžio meč za pet minuta.
85. minut:
Prvi žuti karton na meču dobio je mladi Strahinja Pavlović posle prekršaja nad Andrijom Lukovićem.
78. minut:
Sve karte baca na napad Zoran Mirković. Dejan Georgijević je na terenu umesto Aleksandra Šćekića.
76. minut:
Ogromna šansa za Voždovac! Arsić je probio po desnoj strani, ubacio loptu na ivicu šesnaesterca odakle je po lopti opalio Andrija Luković, ali je ona pogodila stativu.
74. minut:
Prva izmena u ekipi Voždovca. Teren je napustio strelac jedinog gola na meču Dragoljub Srnić, koga je zamenio Stefan Purtić.
71. minut:
Pokušao je Danilo Pantić iz mrtvog ugla, ali je Ilić još jednom bio dobro postavljen.
69. minut:
Istakao se golman Voždovca fenomenalnom intervencijom. Pantić je uputio centaršut iz slobodnog udarca, Šćekić šutirao glavom, a Marko Ilić krajnjim naporima izvukao loptu iz rašlji.
62. minut:
Prva izmena na meču. Danilo Pantić je zamenio Nebojšu Kosovića.
60.minut:
GOL 1:0! Velika greška Bojana Ostojića kome je Dragoljub Srnić oduzeo loptu i izašao sam ispred golmana Kljajića koga je matirao sigurnim udarcem.
55. minut:
Lukavo je pokušao Trujić iz mrtvog ugla, ali je dobro bio postavljen Kljajić.
52. minut:
Pokušao je Zakarić iz velike udaljenosti, ali slabo.
47. minut:
Fenomenalan šut Nikole Trujića. Bivši igrač Partizana je gađao dalji ugao, ali je lopta prohujala samo nekoliko centimetara pokraj gola.
46. minut:
Utakmica je nastavljena, nije bilo izmena.
POLUVREME:
Bez golova na krovu tržnog centra Stadion, a bilo je šansi da se zatrese mreža.
45+1. minut:
Poslednju priliku u poluvremenu je imao Luković, ali je malo zakansio na centaršut i nije lepo zahvatio loptu.
44. minut:
Nova šansa za crno-bele. Centrirao je Vulićević, Rikardo je pokušao glavom, ali je lopta prošla tik pored stative.
43. minut:
Dobra akcija Partizana. Nikolić je centrirao sa desne strane, a na drugoj stativi je bio Šehović koji je pokušao da zatrese mrežu. Deluje da bi bolje bilo da je pokušao da vrati loptu u sredinu za Šćekića.
37. minut:
Poslao je Zdjelar loptu ka Zakariću koji je iskosa sa leve strane šutirao, ali je golman Ilić uspeo da odbije loptu u korner. Posle udarca iz ugla ponovo je pokušao Zakarić, ali se opet istakao Ilić.
33. minut:
Veliku šansu imao je mladi Strahinja Pavlović koji je posle centaršuta Zakarića šutirao glavom iz izgledne pozicije, ali je lopta prohujala pored stative.
25. minut:
Prvi pokušaj crno-belih. Šutirao je Zakarić sa nešto više od 20 metara, ali je udarac Partizanove čigre zaustavio golman Marko Ilić.
19. minut:
Došlo je do gužve na terenu posle duela Nemanje Nikolića i Nikole Ćirkovića u kome je bilo svega i svačega, a najratoborniji su bili baš Nikolić i Andrija Luković. Ipak, sudija Marković je situaciju smirio bez kartona.
12. minut:
Velika šansa za Lukovića. Izbegao je bivši fudbaler Crvene zvezde ofsajd zamku, izašao potpuno sam ispred Kljajića, ali šutirao pravo u njega.
9. minut
Prvi pokušaj na meču bio je delo Andrije Lukovića, ali je lopta posle udarca zlatnog orlića sa velike udaljenosti završila daleko pored gola.
1. minut:
Utakmica je počela.

Promene u sastavu Partizana pred početak meča u odnosu na najavljene startere. Umesto Nemanje R. Miletića na terenu od starta je Bojan Ostojić, dok će se na klupi naći Nemanja G. Miletić. Reprezentativac Srbije Nemanja R. Miletić je na zagrevanju osetio bolove u leđima i Zoran Mirković je odlučio da ne rizikuje za sigurnim defanzivcem.

TAVAMBA SE POHVALIO: Na Instagramu okačio fotku zbog koje može da bude ponosan i Prijović (FOTO)

VOŽDOVAC - PARTIZAN 1:0

STADION: Stadion FK Voždovac (Beograd)

SUDIJA: Momčilo Marković (Beograd)

STRELCI: Srnić 60.

ŽUTI KARTONI: S. Pavlović, Zdjelar

VOŽDOVAC: Ilić - Ćirković, Jovanović, Matović, Mikić - Srnić (od 74. Purtić), Pavlović - Arsić, Luković, Trujić (od 90+5. Mašović) - Stuparević. Klupa: Knežević, Tešić, Vuković, Kovačević, Purtić, Mašović, Duronjić. Trener: Aničić.

PARTIZAN: Kljajić - Vulićević, Ostojić, Pavlović, Šehović - Zakarić, Šćekić (od 78. Georgijević), Zdjelar, Kosović (od 62. Pantić) - Nikolić, Rikardo Gomeš. Klupa: Popović, N. G. Miletić, Urošević, Pantić, Stevanović, Đerlek, Georgijević. Trener: Mirković.