12°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

SUPERLIGA: Partizan slavio na Krovu! Tri gola pala u roku od šest minuta (VIDEO)

14.03.2020. 15:01 21:21
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Trijumf crno-belih.

Fudbaleri Partizana slavili su na gostovanju Voždovcu rezultatom 2:1 u 26. kolu Superlige Srbije. Sva tri gola pala su u drugom poluvremenu i to u roku od šest minuta. Prvo je usledio blickrig crno-belih zahvaljujući pogocima Aleksandra Šćekića i Bojana MAtića u 62. i 65. minutu, a konačan rezultat je postavio Miloš Stojčev u 68. golčinom za TV špice.

POZNATI TRENER NEMA DILEMU: Prekinite ABA ligu, šampioni treba da budu Partizan i Igokea! (FOTO)

GOTOVO SA KOŠARKOM NA JADRANU: Partizan ISPRED Zvezde na kraju sezone!

OPREZ: Uvedene posebne mere za mečeve Superlige

Uživo dešavanja iz Zaplanjske možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

KRAJ!
Partizan je slavio rezultatom 2:1!
90+2. minut:
Veliki promašaj Bojana Matića posle centaršuta sa desne strane, a potom je i izašao iz igre, a zamenio ga je Milan Smiljanić.
90. minut:
Igraće se još tri minuta.
87. minut:
Još jednom je šutirao Pavlović, ali je bio neprecizan.
84. minut:
Viktor Živojinović je zamenio Justasa Lasickasa.
80. minut:
Veliki promašaj Lasickasa. Litvanac je imao veliku šansu da donese izjednačenje Voždovcu, ali je šutirao preko gola.
76. minut:
Luka Cvetičanin je zamenio Filipa Stuparevića.
75. minut:
Lazar Pavlović je šutirao, ali je golman Ilić još jednom izašao kao pobednik u njihovom duelu.
72. minut:
Đorđe Ivanović je zamenio Lazara Markovića.
68. minut:
GOL 1:2! Golčina Miloša Stojčeva za TV špice. Opalio je ofanzivac Voždovca po lopti sa nešto više od 20 metara i pogodio je mrežu uz pomoć prečke.
65. minut:
GOL 0:2! Blickrig Partizana. Bojan Matić udvostručio prednost crno-belih. Centarfor Parnog valjka je sjajnim potezom napravio sebi prostor za manevar i preciznim udarcem je pogodio metu.
64. minut:
Ogromnu šansu propustio je Stoisavljević da poravna rezultat. Šutirao je glavom iz izvesne pozicije, ali pored gola.
62. minut:
GOL 0:1! Partizan vodi golom Aleksandra Šćekića. Reprezentativac Crne Gore je iskoristio karambol u petercu domaćina i glavom smestio loptu u mrežu.
59. minut:
Prva izmena i u ekipi Voždovca. Dragan Stoisavljević je zamenio Gjorgijevskog.
57. minut:
Ne da se Strahinji Pavloviću da zatrese mrežu. Već drugi veliki promašaj popularnog Kalabe posle kornera na meču.
56. minut:
Prva izmena na meču. Filip Stevanović je zamenio Takumu Asana.
54. minut:
Već treći žuti karton u nastavku meča, a dobio ga je Miloš Stojčev.
51. minut:
Žuti karton je dobio Justas Lasickas zbog faula u napadu.
49. minut:
Lazar Marković je dobio žuti karton zbog toga što je simulirao u kaznenom prostoru Voždovca.
46. minut:
Utakmica je nastavljena, a treneri Damjanović i Milošević nisu napravili nijednu promenu.
POLUVREME:
Bez golova na krovu TC Stadion u prvih 45 minuta.
39. minut:
Lazar Pavlović je šutirao, ali pravo u golmana Ilića.
38. minut:
Žuti karton za kapitena Voždovca Nikolu Mikića zbog prigovora.
35. minut:
Nenad Cvetković je dobio žuti karton zbog faula nad Matićem.
29. minut:
Kolosalnu priliku propustio je Marko Gjorgijevski! Napadač Voždovca je išao sam ka golu gostiju, ali ga je sustigao Urošević i tako mu zasmetao.
24. minut:
Miloš Stojčev je bio u šansi, ali su Urošević i Stojković zajedničkim snagama zaustavili ofanzivca Zmajeva.
23. minut:
Šutirao je Bojan Matić posle dodavanja Asana, ali pravo u golmana Ilića.
22. minut:
Dobar pokušaj Lazara Pavlovića sa distance, ali je lopta prošla malo preko prečke.
20. minut:
Velika gužva u kaznenom prostoru Zmajeva posle kornera, a na kraju je nekontrolisano šutirao Strahinja Pavlović.
11. minut:
Zdjelar je uposlio Asana koji je izašao jedan na jedan sa golmanom Ilićem, ali je golman Voždovca sjajno intervenisao, pa je propala velika šansa crno-belih.
8. minut:
Miran početak meča na Krovu.
1. minut:
Utakmica je počela.

VOŽDOVAC - PARTIZAN 1:2

STADION: FK Voždovac (Beograd)

SUDIJA: Milan Ilić (Ćuprija)

STRELCI: Stojčev 68.Šćekić 62, Matić 65.

VOŽDOVAC: Ilić - Lasickas, Cvetković, Mikić, Hajdin - Janković, Zličić - Stuparević (od 76. Cvetičanin), Stojčev, Živković - Gjorgijevski (od 59. Stoisavljević). Klupa: Trkulja, Jakovljević, Milosavljević, Cvetičanin, Stoisavljević, Živojinović, Bakić. Trener: Jovan Damjanović.

PARTIZAN: Stojković - Urošević, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić - Šćekić, Zdjelar - Marković (od 72. Ivanović), L. Pavlović, Asano (od 56. F. Stevanović) - Matić (od 90+2 Smiljanić). Klupa: N. Stevanović, Vujačić, Vitas, Smiljanić, Lakčević, F. Stevanović, Ivanović. Trener: Savo Milošević.

Proleter - Rad (18)

Pogledajte kako izgleda Adela Smajić, ćerka legende Partizana Admira Smajića.

PREDSEDNIK SRBIJE OTKRIO: Evo gde se zarazio Slaviša Kokeza!

KONDICIONI TRENER BOLONJE OTVORIO DUŠU: Oterali smo Sinišu u Rim!

ON IMA DVOJE MALE DECE: Slavna teniserka stala u odbranu Novaka Đokovića posle sramnih napada