25.04.2024.
117.1627
109.3752

SUPERLIGA: Zmajevi savladali Novi Pazar, Čukarički i Radnički remizirali bez golova

15.08.2021. 22:23
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Druga pobeda Voždovca.

Odigrane su još dve utakmice petog kola Superlige Srbije u kojima je Voždovac savladao na krovu Novi Pazar sa 3:2 i tak ostigao do druge pobede u sezoni, dok je Čukarički sa Radničkim iz Niša odigrao 0:0 na Banovom  brdu.

„Najjači šut“ uz najkvalitetniju muziku u Nišu

LUDILO U MOSKVI: Nikolićeva Lokomotiva odolela Zenitu

ISPUNJENA MURINJOVA ŽELJA: Veliko pojačanje stiglo u Rim (FOTO)

Prvo poluvreme na krovu nije donelo mnogo interesantnog fudbala, a jedino vredno pomena bio je upravo gol koji je postigao Hajdin  u poslednjim trenucima pred odlazak na veliki odmpor. U nastavku je bilo mnogo zanimljivije, pošto je vež u 51. minutu Voždovac duplirao prednost iz penala koji je realizovao Vujnović. Igrao se 68. minut kada su gosti preko Mladenovića uspeli da smanje na 2:1 i donesu neizvesnost, ali je nju otklonio u 81. minutu svojim drugom golom Vujnović. Pazar je uspeo da stigne i do drugog gola na meču pošto je Aganspahić bio precizan sa bele tačke u 90. minutu, ali nije bilo vremena da gosti eventualno pokušaju da stignu do boda.

Na Banovom brdu nije bilo golova, a treći put u nizu su Čaukrički i Radnički iz Niša odigrali meč bez golova. Docić je u 8. minutu imao dobru priliku, ali j enkjegov šut odbrani Kahriman. Pokušavali su Brđani preko Kajevića i Jovanovića, ali do poluvremena nije bilo promene rezultata. U nastavku je Čukarički još žešće napadao, ali se Radnički odlično branio, a Nišlije su imale dobru priliku u 50. minutu, ali je Duronjić loše reagovao. Najbolju priliku za Čukarički na meču propustio je Šapić u 85. minutu kada se našao usamljen u petercu i glavom loptu poslao preko prečke pa je ostalo 0:0 na Banovom brdu.

Pogledajte kako izgleda Vanda Ikardi, supruga Maura Ikardija.