SUPERLIGA: Zmajevi zaustavili Vojvodinu, Proleteru ceo plen protiv Mačve

21.09.2019. 22:22
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Promena na vrhu tabele.

Vojvodina i Voždovac odigrali su veoma interesantan meč u Novom Sadu u kojem su gosti iz Beograda naneli drugi poraz Lalama u sezoni i tako ostavili novog superligaša TSC samog na vhu tabele posle devet odigranih kola. Vojvodina je bila bez trenera Nenada Lalatovića koji je suspendovan na tri utakmice.

SUPERLIGA: TSC ponovo sam na vrhu, pobede Čukaričkog, Radnika i Javora

MUČILI SU SE, A ONDA SE POJAVIO BANE: Ivanović načeo Rubin i utabao put Zenita ka pobedi (VIDEO)

RADONJIĆ IZAZVAO INCIDENT: U tuču je odmah uleteo njegov rival Le Talek, a tu su bila i dva Srbina (VIDEO)

Posle prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, meč se rasplamsao u drugih 45 minuta. Zmajevi su poveli u 62. minutu golom Aleksandra Stanisavljevića, da bi samo dva minuta kasnije Nemanja Nikolić povisio na 2:0. U 67. minutu je Nemanja Nikolić iz Vojvodine Lalama sa bele tačke vratio nadu da mogu da izbore makar nerešen rezultat, ali je ostalo 2:1 za Voždovac.

U Šapcu je Proleter protiv Mačve uspeo da osvoji ceo plen. Gosti iz Novog Sada su bili bolji rival ,ali su do gola stigli sa bele tačke u 67. minutu, a precizan izvođač najstrože kazne bio je Siniša Babić.

Napredak - TSC 1:3

(Ivanović 81 - Silađi 21 i 38, Grabež 87)

Vojvodina - Voždovac 1:2

(N. Nikolić 67p - Stanisavljević 62, Nikolić 64)

Nedelja

Partizan - Crvena zvezda (18)

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića