Utorak 19. mar 2024.
Aleksandar Katai

TAKO TO RADI MAGIKO: Aleksandar Katai LOBOM iz SNOVA doveo do suza najboljeg golmana u Americi (VIDEO)

Malo remek delo.

Fudbaleri Čikaga, koje predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović odigrali su nerešeno 2:2 na gostovanju u Koloradu u 16. rundi MLS šampionata.

ODUŽILO SE: Zvezda još čeka treće pojačanje

Nije dobro počelo za tim iz "Motor Sitija" koji je za prvih 15 minuta utakmice primio dva gola, od Badhija i Smita, ali je već u 24. minutu meča bilo nerešeno. Autogol Vilsona je Čikago smanjio zaostatak, da bi poravnanje doneo Srbin.

SREĆNO, UBICO: Ovu poruku je srpski reprezentativac dobio pred start Mondijala (FOTO)

Broniko je u odlično uposlio Aleksandra Kataija na desnoj strani, a momak iz Srbobrana odličnim prijemom stekao je prednost u odnosu na svog čuvara. Iako se očekivalo da će krenuti u dribling, Katai je lobovao čuvenog Tima Hauarda, najboljeg golmana u SAD, a lopta koje je najpre pogodila prečku, završila je u mreži.

Sve najnovije vesti o Mondijalu u Rusiji možete da pročitate OVDE.