TALIČNI NEMANJA MATIĆ: Mančester NADIGRAO Barnli, Marsijal i Rašford doneli TRIJUMF!

28.12.2019. 22:46
Nemanja Matić
Nemanja Matić / Izvor: Reuters
Meč 20. kola Premijer lige.

Fudbaleri Mančester Junajteda zabeležili su rutinsku pobedu od 2:0 (1:0) na gostovanju Barnliju na "Vikarejdž Roudu" u okviru 20. kola Premijer lige.

Golove sa Mančester postigli su Marsijal i Rašford, po jedan u oba poluvremena, što je bilo dovoljno četi Sloksjera da upiše tri boda.

POSLE BRUTALNE DOMINACIJE: Leonardo se oglasio na Instagramu! (FOTO)

KAKAV PREOKRET: Pavlović je POTPISAO ugovor sa Monakom, ali mu neočekivan RASPLET situacije kvari PLAN!

PREMIJER LIGA: Brajton prekinuo CRNU seriju! Galebovi UBRALI Trešnjice (VIDEO)

Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je svih 90 minuta i u tandemu sa Fredom kontrolisao je stvari na sredini terena.

Vodeći gol delo je francuskog reprezentativca u 44. minutu. Pereira je oduzeo jednu loptu domaćima i pronašao Marsijala koji je rutinski pogodio za 1:0.

Barnli je pokušavao da izjednači rezultat, u nadoknadi vremena su krenuli "na sve ili ništa" kada ih je kaznio Markus Rašford posle odličnog kontranapada.

U nastavku možete pogledati kompletne rezultate i tabelu Premijer lige.