3°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

TEŽAK UDARAC ZA KLOPA: Liverpul pred start sezone OSTAO bez jednog od NAJBOLJIH! Neverovatna POVREDA (VIDEO)

08.08.2021. 22:53
Endi Robertson
Endi Robertson / Izvor: Reuters
Nevolja za Redse.

Samo šest dana ostalo je do početka Premijer lige, a Liverpul je zadesio veliki peh!

NAPADAČI U ZVEZDI SE MUČE, A ON BLISTA: Ohi nastavlja sa NESTVARNIM partijama! Het-trik za 37 minuta

(UŽIVO) NE ŽELE NA IGRAJU! Novi Pazar neće na teren dok se ne isprazni tribina sa navijačima Partizana

SUPERLIGA: Prvenac Vojvodine! ISTORIJSKI trijumf Kolubare, pao učesnik evropskog takmičenja!

Jedan od najboljih i najstandardnijih prvotimaca Redsa Endi Robertson povredio se u prijateljskom meču protiv Atletik Bilbaa i to posle bezazlenog klizećeg starta!

Naime, defanzivac Liverpula je prilikom klizanja izvrnuo zglob na nozi i, prema procenama, čeka ga duža pauza. Uz bolnu grimasu je izašao sa terena i sada ostaje da lebdi pitanje kada ćemo ga opet gledati u akciji.

Dobra vest za Nemca je da u novoj sezoni ponovo može da računa na najvažnijeg defanzivca Virdžila Van Dajka, koji se u poptunosti oporavio od teške povrede kolena zbog koje je propustio Evropsko prvenstvo i od starta takmičenja staviće se na raspolaganje Klopu.

Inače, meč Liverpul - Atletik Bilbao završena je rezultatom 1:1, vođstvo domaćinu doneo je Žota u 13. minutu, izjednačio je Berenger početkom drugog poluvremena (53.).