TEŽE NIJE MOGLO: Juventus savladao hrabri Sasuolo i ostao u trci za Skudeto (VIDEO)

10.01.2021. 22:57
Krisitjano Ronaldo
Krisitjano Ronaldo / Izvor: Reuters
Srpski reprezentativac Filip Đuričić odigrao je samo prvih 45 minuta za klub sa Mapei stadiona. Njega je zamenio Maksim Lopez.

Fudbaleri Juventusa, teže nego što se očekivalo, savladali su Sasuolo rezultatom 3:1 (0:0) u utakmici 17. kola Serije A i tako ostali u trci za novi naslov šampiona Italija. "Stara dama" mučila se sa hrabrim "neroverdima" koji su čitavo drugo poluvreme odigrali sa igračem manje. Crveni karton dobio je Pedro Obiang u 46. minutu prvog dela igre.

FUDBALER PREMINUO U 30. GODINI: Stravičnu vest saopštio bivši klub Dragana Džajića

ŠTA RADI OVAJ DEČKO?! Vlahović opet junak Fiorentine! Jedini pogodio na meču, doneo TAKO ŽELJENU POBEDU (VIDEO)

SENZACIJA U FA KUPU: Lids doživeo jedan od najvećih poraza u istoriji, Kroli ponizio "paunove" (VIDEO)

Mreža fenomenalnog Andree Konsiljija konačno se zatresla u 50. minutu, a strelac je bio Danilo. Brazilac je odlično pogodio sa 20-tak metara.

Osam minuta kasnije, na iznenađenje mnogih, Sasuolo je stigao do izjednačenja, pogodak je postigao Gregori Defrel.

Juventus je od tog momenta sve karte bacio na napad, a novu prednost stekli su tek u 82. minutu. Centrirao je Đanluka Frabota, očajnu reakciju odbrane iskoristio je Aron Remzi.

Konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo, igrao se drugi minut sudijske nadoknade.

"Stara dama" je novom, devetom pobedom u sezoni ostala u trci za Skudeto. Velikan iz Torina se nalazi na poziciji 4 sa 33 osvojena boda, 7 manje od prvoplasiranog Milana. Sasuolo je na sedmom mestu sa 29 bodova.

Serija A: 17. kolo