TOTENHEM IMA VELIKE PROBLEME: Ovo je DOKAZ da Zvezda ima šansu protiv Pevaca

03.11.2019. 20:18
Maurisio Poketino
Maurisio Poketino / Izvor: Reuters
Utakmica se igra u sredu.

Fudbaleri Totenhema nisu uspeli da savladaju Everton na gostovanju, a pobeda im je izmakla iz ruku u 97. minutu utakmice kada je Čenk Tosun golom doneo bod Karamelama. To je Pevcima bilo 12. uzastopno gostovanje u Premijer ligi na kome nisu ostvarili trijumf, pa bi ta njihova forma van svog terena mogla da ide u prilog Crvenoj zvezdi na predstojećem okršaju u Ligi šampiona.

PRED DOLAZAK NA MARAKANU: Kakav ŠOK za Totenhem! Ovome se nisu nadali... (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE: Gotov je prvi krug takmičenja, evo kako izgleda tabela

KRENUO OČEVIM STOPAMA: Sin legende Crvene zvezde stigao na Marakanu!

Totenhem je poslednji put u Premijer ligi slavio na gostovanju 20. januara ove godine, kada su Pevci savladali Fulam sa 2:1. Od tada su zabeležili tri remija i devet poraza, a ove sezone su u Ligi šampiona remizirali u Pireju sa Olimpijakosom rezultatom 2:2.

Podsetimo, Crvena zvezda će u sredu od 21 čas ugostiti Totenhem na stadionu "Rajko Mitić" u okviru četvrtog kola Lige šampiona.

Pogledajte kako izgleda poznata navijačica Spartaka iz Moskve Polina.

ABA LIGA: Zvezda se KOCKALA u Zagrebu! Od plus 17 do DRAME u finišu, ali na kraju ipak trijumf

I TO SE DESILO: Rajković primio gol posle više od 300 minuta, Remsu ne prija Azurna obala

ŠTA ĆE ŽIVADINOVIĆ REĆI? Na zvaničnom Tviteru Voždovca osvanuo legendarni trener (FOTO)

DRAMA U RUSIJI: Spajić BRUTALNIM skokom u nadoknadi doneo bod Krasnodaru (VIDEO)

UBISTVO KOJE JE ŠOKIRALO SVET: Ubijen FRIZER Kristijana Ronalda!