KAKVA PREDSTAVA NA TEATRU SNOVA: Pevci ponizili Crvene đavole!

04.10.2020. 20:33
FK Totenhem
FK Totenhem / Izvor: Reuters
Debakl Mančester junajteda na svom terenu.

Fudbaleri Totenhema ostvarili su veliku pobedu u četvrtom kolu Premijer lige. Spursi su na Old Trafordu savladali Mančester Junajted sa čak 6:1.

GROBARI U TRANSU: Partizan ZAVRŠIO najzvučnije ime - Prvak SVETA potpisuje UGOVOR na 3 godine! (VIDEO)

STANKOVIĆ ZADOVOLJAN, ALI OPREZAN: Sve čestitke momcima, ali naporan period tek sledi!

FULAM NE ZNA GDE UDARA: Novi poraz Mitrovićeve ekipe, crno-beli se ekspresno vraćaju u Čempionšip?!

Na čuvenom 'Teatru snova' domaći tim je doživeo debakl. Posle vođstva, do kojeg je došao u drugom minutu sa penala, Junajted je potpuno nadigran. Ne može Ole Gunar Solšer biti zadovoljan igrom svog tima u odbrani, čak ni kada je svih 11 igrača bilo na terenu. Stvari su se dodatno zakomplikovale kada je Marsijal dobio crveni karton u 28. minutu.

Totenhem je s druge strane koristio sve svoje šanse. Razigrani su bili Son i Kejn, pa su slavili ubedljivu pobedu.

Spursi su zabeležili drugu pobedu u sezoni. Junajted je poražen drugi put.

Jedini pogodak za domaće delo je Bruna Fernadeša (2' p), dok su za Totenhem pogađali Tangi Ndombele (4'), Hari Kejn (30', 79' p), Son (7', 37') i Serž Aurijer (51').