ČESTITAMO: Porodila se slavna glumica u 55. godini! (FOTO)

Pravoslavci slave Svete apostole Vartolomeja i Varnavu: Na današnji dan nemojte da radite OVO

Eksplozija u Nemačkoj: Povređeno 25 ljudi, zgrada u PLAMENU, vatrogasci još gase požar (FOTO/VIDEO)

Nastavak pregovora sa EU: Srbija otvara još DVA POGLAVLJA

• Read more Sirija Sirija

Pobunjenici se pridružili Asadovim snagama: Počela zajednička borba protiv DŽIHADISTA na jugu Sirije

• Read more Dušica Jakovljević, Luna Đogani Zadruga

LUNA, ANABELA TE KORISTI! Dušica UĆUTKALA Anabelu, a onda je usledio novi NAPAD! (VIDEO)

• Read more Turska, Izbori u Turskoj Svet

Završeni IZBORI u Turskoj: OVO su REZULTATI (FOTO)

ŽFK Lion

TRADICIJA SE NASTAVLJA: Fudbalerke Liona su apsolutne šampionke ! (FOTO)

Treća uzastopna titula prvaka Evrope.

Fudbalerke Liona nove su šampionke Evrope, pošto su u finalu savladale ekipu Volfsburga sa 4:1. Ovo je peta titula prvaka Evrope francuskinjama, a treća u nizu.

ROMA KAPARISALA TALENTA: Može li Vučica do holandskog BISERA (FOTO)

NEMA POTREBE DA SE MENJA BILO ŠTA: Totenhem ponudio džak para Poketinu (FOTO)

Utakmica je rešena u produžecima, pošto je rezultat nakon prvih 90. minuta iznosio 0:0. Nadu Nemicama da će uspeti da skinu Lion sa trona dala je Harder u 93 minutu meča. Međutim, šampionke su sa četiri gola u nastavku razbile nemački tim i tako osvojile novi naslov prvaka. Golove za šampionsku ekipu postigle su Henri u 98. i Somer u 99. minutu meča, da bi pogotke za konačan trijumf dale Hegeberg u 103. i Abili u 116. minutu utakmice.