Utorak 19. mar 2024.
Mario Đurovski

TRČAO JE KAO BOLT: On je tamo KRALJ! Pogledajte SPEKTAKULARNU proslavu Đurovskog (VIDEO)

Fenomenalno.

Mario Đurovski ima sjajan trenerski start na klupi tajlandskog Muangtonga, upisao je i drugu pobedu na klupi ovog kluba, a proslavio je na spektakularan način.

Strava bonus u Noći veštica

TADIĆ NAPRAVIO KARAMBOL: Radio VAR zbog Srbina, za Ajaks TRI ČOVEKA šutirala penal! Dušan pogodio (VIDEO)

SRBIN I HRVAT SPASILI INTER: Majstorski slobodnjak Kolarova u 92. minutu! A tek NEŽNI LOB - genijalno... (VIDEO)

Odmah pošto je sudija označio kraj meča, u kojem su gosti pobedili ekipu Burirama 3:2, Đurovski je skočio kao oparen i krenuo u sprint preko pola terena ka navijačima Munagtonga. Bogami i Bolt i mu pozavideo.

Nije ni čudo što je legenda kluba i svakako da će ukoliko nastavi sa ovakvim rezultatima biti i njihova "ikona". Za njih je kralj svakako.

Na terenu je bio bivši napadač Partizana Marko Šćepović - strelac vodećeg gola za Buriram. Ipak, do kraja gosti su uspeli da stignu do druge uzastopne pobede pod palicom Đurovskog.