12°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

TREBALO MU SAMO 15 MINUTA: Radonjić presudio Brestu i to kakvom GOLČINOM (VIDEO)

30.11.2019. 07:29
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Reuters
Odigrana utakmica 15. kola francuskog prvenstva.

Fudbaleri Olimpika i Bresta otvorili su 15. kola Lige 1, a pobedu (2:1) timu iz Marselja doneo je Nemanja Radonjić u samoj završnici meča. Na "Velodromu" je poveo domaćin u 56. minutu pogotkom Boune Sara, a izjednačio je u 88. minutu Irvin Kardona. A kao što je rečeno, reprezentativac Srbije je rešio duel u 89. minutu. Inače, Radonjić je samo 15 minuta ranije u igru ušao umesto Sara.

VELIKA TUGA: Preminuo mladi fudbaler OFK Beograda (FOTO)

OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV: Mitrović SAMLEO Svonsi! Prvi strelac Orlova stigao do 15. gola u sezoni!

PRAVO U CENTAR: Oglasio se i Paunović! Zlatni selektor sa Novog Zelanda OTKRIO da li preuzima BiH!

Pogledajte i prelep pogodak nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde. Strelac je bio i u prethodnom ligaškom duelu, sa Tuluzom.

Zahvaljujući ovom trijumfu, Olimpik je sada drugi na tabeli, iza Pari Sen Žermena koji ima 33 boda iz 14 utakmica. Olimpik ima 28.

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka košarkaša Maika Cirbesa

EVROLIGA: Šampion PREGAZIO Pešićevu Barsu, dabl-dabl Milutinova u UBEDLJIVOM trijumfu Olimpijakosa nad Milanom

HRVATI PREVAZIŠLI SAMI SEBE: Heroja Mihu UPOREDILI sa pokojnim Srbima!

NIKAD DIREKTNIJI: Maljković PREDVIĐA šta čeka osvajača ABA lige!

SRBIJO, RADUJ SE: Tijana Bogdanović je ŠAMPIONKA Evrope!

PAO REKORD EVROLIGE: Larkin ISPISAO istoriju, brojao do 49! (VIDEO)