TRI NEDELJE PRED MEČ PROTIV ZVEZDE: BATE dobio NAJVEĆI ŠAMAR u poslednjoj deceniji (FOTO)

28.10.2017. 19:13
zvezda
zvezda / Izvor: MN Press
Belorusija očima ne veruje.

BATE gotovo izvesno NEĆE odbraniti titulu prvaka Belorusije, pa će ta država posle 11 godina strahovlade kluba iz Borisova dobiti novog prvaka, a to će najverovatnije biti Šahtjor iz Soligorska ili Dinamo iz Minska. Direktan rival Crvene zvezde u trci za plasman u nokaut fazu Lige Evrope napravio je veliki kiks u šampionatu Belorusije odigravši u 27. kolu 1:1 kod kuće protiv Naftana iz Novoplotska, kluba koji je već ispao u niži rang takmičenja. Naftan je poznat navijačima crveno-belih, pošto ga je Zvezda eliminisala u kvalifikacijama za Ligu Evrope u sezoni 2012/13 (4:3 i 3:3).

OVO JE NEOČEKIVANO: Radonjića i Vujoševića zajedno na OVOM mestu niko nije mogao ni da zamisli (FOTO)

ANTONOV I MITROVIĆ ZA SRBIJU DANAS: Skenderbeg pada uz veliku podršku Grobara (FOTO)

VELIKO POJAČANJE PRED ARSENAL: U pravi čas stiže igrač za London (FOTO)

Mirko Ivanić je u 37. minutu doveo u vođstvo aktuelnog šampiona Belorusije, a taj rezultat je bio na snazi sve do tri minuta pre kraja utakmice kad je dosuđen penal za goste. Zahar Volkov je bio precizan sa penala i postavio konačnih 1:1, što je rezultat kom su se najviše obradovali u Šahtjoru. Klub iz Soligorska sad ima otvoren put ka tituli, jer tri kola pre kraja ima tri boda više od Dinama, dok BATE zaostaje čak četiri boda i samo čudom može do 12. uzastopne titule.

UEFA BEZ PARDONA: Skenderbeg kažnjen zbog vređanja Srba i to DRASTIČNO (FOTO)