U HUMSKOJ BLISTAJU OD SREĆE: Proradila MAŠINA Sadik - Bivši igrač Partizana dao HET-TRIK za pola sata (VIDEO)

03.01.2021. 21:12
Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: Foto: Youtube printscreen/LaLiga SmartBank
Nigerijac vodio Almeriju do novog trijumfa.

Umar Sadik vodi Almeriju ka elitnom rangu Španije! Bivši napadač Partizana blista u crveno-belom dresu, a u poslednjem meču protiv Ponferadine, visoki Nigerijac je odigrao simultanku, postigavši het-trik u roku od 30 minuta, za novu pobedu od - 3:1!

UPOZORENJE: Stanojevićeva jasna poruka Sumi i Nathu

MONSTRUOZNA BANANA, NBA ULAZI I TROJKE "SA PARKINGA": Pogledajte šta je radio Jaramaz u DEMOLIRANJU Splićana (VIDEO)

IMAMO SAMO ČETIRI BEKA, NOVICA JE IGRAO I TROJKU: Filipovski o povredama i teškoj pobedi u Splitu

Ovaj podatak može samo da raduje čelnike Parnog valjka, koji po dogovoru dva kluba, imaju unosnu premiju od transfera Nigerijca, kada je iz Humske otišao na jug Španije.

Elem, Sadik je već u 2. minutu načeo mrežu gostiju, na dodavanje Akeče, da bi posle samo 19 minuta udvostručio prednost.

Ovog puta asistent mu je bio bivši mladi reprezentativac Srbije i doskora član portugalskog Šaveša Nikola Maraš.

Konačno, u 29. minutu, Umar Sadik je i treći put bio precizan, pravom majstorijom je doneo ubedljivih 3:0 Almeriji. Komentator se posebno bavio trećim golom Nigerijca, pošto je mogao da ga postigne pet sekundi ranije.

Golman gostiju Čuripi loše je intervenisao, a Sadik se na pet metara od gola našao sa loptom u nogama. Mogao je da je ćušne u gol, ali se iz nikome znanog razloga rešio da krene da dribla golmana koji je bukvalno stajao i čekao da visoki napadač šutne loptu u mrežu

Gosti su do kraja uspeli da postignu počasni gol preko Kuroa u 83. minutu, iskoristivši brojčanu prednost na terenu, pošto je Almerija meč završila sa desetoricom. Naime, 11 minuta ranije isključen je Serhio Akieme.

Lepše polovine fudbalera Partizana 2020/2021.