8°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

U PARTIZANU GA SE RADO SEĆAJU: Evo koji sudija će da deli pravdu na meču Totenhem - Crvena zvezda

20.10.2019. 12:12
Marko Gvida
Marko Gvida / Izvor: MN Press
Ima bogato iskustvo.

Fudbaleri Crvene zvezde u utorak od 21 čas u Londonu odigraće meč trećeg kola grupne faze Lige šampiona. Rival im je uzdrmana ekipa Totenhema, koja je u prošlom kolu doživela debakl na svom terenu od Bajerna (2:7), dok je Zvezda za to vreme slavila pobedu nad Olimpijakosom (3:1).

OTIŠAO JE MOJ HEROJ: Defanzivac Crvene zvezde se tužnom porukom oprostio od oca

U NJEGOVOM STILU: Marin oborio reokord na aukciji

TO MOŽE SAMO SRBIN: Rajković najbolji golman u Evropi (FOTO)

Dva dana pre narednog meča, UEFA je odredila imena arbitara koji će deliti pravdu na stadionu Totenhema.

Glavni sudija biće Italijan Marko Gvida, koga smo pre samo mesec dana videli na delu u Humskoj, u utakmici prvog kola Lige Evrope između Partizana i AZ Alkmara (2:2), kada je iskuljučio defanzivca Holanđana, Jonasa Svensona u 22. minutu tako što mu je pokazao direktan crveni karton.  Nešto kasnije, u završnici prvog poluvremena, Gvida je svirao penal za crno-bele.

U utorak u Londonu će mu pomagati zemljaci Filipo Meli i Ćiro Karbone, a četvrti sudija biće Mauricio Marijani. U VAR sobi glavnu ulogu imaće Đanluka Roki.

Guida ima 38 godina, ali bogato iskustvo u Seriji A, kao i u takmičenjima pod okriljem FIFA i UEFA.

Pogledajte kako izgleda odbojkašica Kim Glas

SRBIJA OVO SA NESTRPLJENJEM ČEKA: Za 2 dana Vučić otkriva koliko su novca dobili Zvezda i Partizan

UJEO GA ZA SRCE: Federer ISPALIO Nadala! Evo zbog čega mu NIJE došao na svadbu

SALTO PA BRAZILSKI PLES! Gol Jirke i ludo RADOVANJE Slovaka! (VIDEO)