UMALO FRKA: Mitar izgubio živce, Portugalac ga prvo zakačio, a onda bežao (VIDEO)

25.07.2022. 08:26
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: MN Press
Strelac dva gola.

Kako se bliži početka Premijer lige, Fulam igra sve bolje i podiže nivo forme. Londosnki klub je na pripremama u Portugaliji, posle nekoliko poraza, savladan je Estoril sa 3:1.

SEZONA NIJE NI POČELA, A VEĆ JE RASPUCAN: Mitro-gol dva puta u metu za šest minuta (VIDEO)

SMS DOBIJA DRUŠTVO: Lacio zaintersovan za Račića

SVE ZA RONALDA: Simeone spreman da se odrekne Grizmana

Najzaslužniji za trijumf  Fulama bio je dvostruki strelac Aleksandar Mitrović. Ipak, malo je nedostajalo da srpski reprezentativac zbog isključenja, ranije završi utakmicu.

Naime, u 61. minutu utakmice Fransisko Žeraldeš je poprilično grubo zakačio napadača Fulama koji se prvo okrenuo ka rivalu, dobacio mu nešto, ali nije na tome ostalo.

Igrač portugalskog tima je bezobrazno odbrusio Mitroviću koji je u trenutku izgubio živce, pa je počeo da gura rivala, čak ga je u jednom momentu uhvatio za glavu.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće Dilete Leote sa loptom