10°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

UMALO SENZACIJA U BOHUMU: Bajern se MUČIO sa drugoligašem, ali PREOKRETOM u poslednjih 10 minuta prošao dalje (VIDEO)

29.10.2019. 21:54
Bohum - Bajern Minhen
Bohum - Bajern Minhen / Izvor: Profimedia
Bavarci prošli uz dosta muka.

Fudbaleri Bajerna savladali su na gostovanju Bohum sa 2:1 (0:1) i plasirali se u osminu finala kupa Nemačke. Četa Nika Kovača gubila je sve do 83. minuta kada je Gnabri doneo izjednačenje, a pobedu gostima obezbedio je Tomas Miler golom u 89. minutu meča.

Zvezda na DRUGOM mestu u Evropi, iza nje su Liverpul, Ajaks, Juventus... (FOTO)

POZNAT TAČAN TERMIN: Evo kada Nole izlazi na teren protiv Francuza u Bersiju

BOMBA DARKA LAZOVIĆA! Verona SLAVI Srbina kojim im je doneo pobedu (VIDEO)

Bohum je poveo u 26. minutu autogolom Dejvisa koji možete pogledati u videu.

Ipak, od tada je usledila potpuna ofanziva minhenskog kluba koja se isplatila tek u završnih deset minuta meča. U 88. minutu Bohum je ostao sa igračem manje posle direktog crvenog kartona koji je zaradio Bela-Kočap.

Inače, Niko Kovač nije puno rotirao igrače na ovom meču. Bajern je izašao sa gotovo najjačom postavom, osim Levandovskog koji je odmarao u prvom poluvremenu, ali je već u 46. minutu morao na teren.

Bavarce u subotu očekuje nastavak takmičenja u Bundesligi gde od 15:30 imaju teško gostovanje Ajntrahtu u Frankfurtu.

Pogledajte kako izgleda Kristina Štrbac, devojka Alekse Vukanovića

EVROLIGA: Micić SAM pobedio Zvezdu, crveno-beli preokrenuli, ali su ponovo PALI... (FOTO)

POSLE PORAZA U ISTANBULU: Gavrilović OTVORIO dušu i rekao šta je presudilo!

EVROKUP: U Litvaniji su igrali Partizanovi rivali (FOTO)

ZVEZDAŠIMA PREKIPELO NA TVITERU: Od kluba HITNO traže OVA dva koraka za SPAS sezone (FOTO)