USLUGA ZA ZVEZDU: Hofenhajm petardirao Liberec, bruka Milana na San Siru

05.11.2020. 23:04
FK Hofenhajm
FK Hofenhajm / Izvor: Reuters
Treče kolo Lige Evrope.

Fudbaleri Hofenhajma nemilosrdni su u grupi L. Na Rajn Nekar areni Nemci su ubedljivo savladali Slovan iz Libereca rezultatom 5:0 i tako se najverovatnije, posle samo tri kola plasirali u nokaut fazu Lige Evrope.

KATAI - ČAROLIJA IZ SLOBODNJAKA! Pogledajte kako je Magiko plasirao u GOLMANOV UGAO (VIDEO)

LOŠE VESTI ZA ZVEZDU: Seku Sanogo suspendovan, ne igra u Belgiji!

SMEŠAN GOL GENTA: Borjan na kolenima, vidite kako su Degenek i Sanogo PREVARILI SVOG ČUVARA (VIDEO)

Utakmica u Sinhajmu je praktično bila rešena nakon pola sata igre zahvaljujući golovima Munasa Dabura. Izraelski reprezentativac je pogađao u 22. i 30. minutu, a drugo poluvreme predstavljalo je formalnost. Međutim, kao što se odavno zna, Nemci ne znaju da "stanu". Mašinerija Sebastijana Henesa nastavila je da "melje". Pogađali su Florijan Griliš u 59. minutu i Sargis Adamjan, koji je mrežu Slovana tresao u 71. i 76. minutu za konačnih 5:0.

Dvostruki strelac Munas Dabur
Dvostruki strelac Munas Dabur / Izvor: Reuters

Najveće iznenađenje večeri priredio je francuski Lil. Popularne "doge" su savladale Milan na gostovanju 3:0. Dominaciju na legendarnom San Siru zauvek će pamtiti turski reprezentativac Jusuf Jazići koji je bio igrač utakmice. Naime, mladi ofanzivac je bio strelac svih golova na meču, postigao je het-trik, Đanluiđi Donaruma je bio matiran u 22.(penal), 55. i 58. minutu utakmice.