USPAVANKA U TURSKOJ: Zvezda i Vardar odigrali poluvreme za ZABORAV! (VIDEO)

29.01.2020. 16:14
Crvena zvezda - Vardar
Crvena zvezda - Vardar / Izvor: Srbija Danas
Kontrolni meč u Beleku.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Beleku kontrolni meč protiv Vardara, a posle prvih 45 minuta rezultat je 0:0.

Trener crveno-belih Dejan Stanković se odlučio za izuzetno kvalitetan sastav, sa dva špica (Pavkov, Boaći), ali je aktuelni srpski šampion uglavnom jalovo napadao u prvom delu susreta.

KAO U STAROJ JUGI: Zvezda protiv Vardara, kod Dekija nema KALKULACIJA, evo ko su STARTERI (SASTAVI)

HOROR: Kamera zabeležila zvuk pada Kobijevog helikoptera, 43 sekunde strave i užasa (VIDEO)

ZVEZDI STIGLO POJAČANJE: Novi POTPIS na Marakani!

ADMIRAL U REDOVIMA EVROPSKOG PRVAKA: Nelson POTPISAO za velikana! (FOTO)

Najbolju šansu Zvezda je propustila u 28. minutu kada je vezista Miloš Vulić snažno šutirao na gol Makedonaca, ali neprecizno.

Igralo se uglavnom između dva šesnaesterca, a crveno-beli su imali još nekoliko poluprilika i kornera, međutim sa malo pravih šansi pred golom Vardara.

Dva minuta posle Vulićevog udarca pokušao je i Pankov, a u 32. minutu i Boaći, međutim nije došlo do promene rezultata.

Vardar se uglavnom organizovano branio, crveno-beli su imali terensku inicijativu, ali se prava uzbuđenja očekuju u drugom delu utakmice.

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Nina Seničar, bivša devojka fudbalera Marka Borijela

RAFA JE ISPAO: Evo šta je Novaku potrebno da se vrati na prvo mesto ATP liste

AO: Sjajni Tim ISTAMBURAO Nadala, ništa od reprize finala sa Đokovićem

OTVORIO DUŠU: Ivanić za Srbiju Danas otkrio da li su on i Marin "gušili" jedan drugog