fbpx
Skip to main content
Srđan Spiridonović

USPELA GENERALKA: Crvena zvezda spremna za start Suprlige, Banjalučani dobili tri komada (VIDEO)

Spiridonović ponovo strelac.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u generalnoj probi pred početak Superlige Srbije banjalučki Borac sa 3:0 (1:0) na stadionu ''Rajko Mitić'', a strelci za crveno-bele su bili Srđan Spiridonović u 15, Veljko Nikolić u 54. i Andrija Radulović u 89. minutu. Šampion Srbije

SAMO U MERIDIANU – Priključi se fantastičnom takmičenju i osvoji 10.000 RSD!

SPIDI OPET REŠETA: Vidite SNIMAK novog gola Zvezdinog pojačanja! A tek akcija ČITAVE navale (VIDEO)

ENGLEZI SE OGLASILI: Bane Ivanović sve bliži Zvezdi

Od starta meča je Srđan Spiridonović pokazao da je raspoložen za igru i već u devetom minutu je imao prvu priliku kada je sa ivice kaznenog prodtora putirao, ali je golman Borca Pavlović uspešno intervenisao. Međutim, šest minuta kasnije gostima nije bilo pomoći pošto je posle dobre kombinacije Ivanić asistirao Spiridonoviću koji je postigao drugi uzastopni gol za Zvezdu.

U 21. minutu pokušao je Aleksandar Katai iz slobodnog udarca, ali je šutirao pravo u Pavlovića. Gosti su prvi put zapretili u 31. minutu, ali Borjan nije imao poteškoća da ukroti taj udarac. Samo minut kasnije pokušao je Nikolić posle centaršuta Gajića po zemlji, ali je to bio lak plen za Pavlovića. Još jednom je pokušao i Katai u 34. minutu, ali je ponovo Pavlović bio siguran, pa su crveno-beli sa minimalnim vođstvom otišli na veliki odmor.

Prvo uzbuđenje u drugom poluvremenu doneo je Vulić koji je zamenio Kataija. Šutirao je sa distance, ali je lopta otila pored stative. Ipak, pet minuta kasnije je Veljko Nikolić bio precizan plasiravši loptu posle asistencije Spiridonovića. Ritam igre opao je u drugom poluvremenu, ali su i dalje crveno-beli imali inicijativu, mada ne i mnogo izglednih prilika, a pokušaji Jovančića u 79. i Gavrića u 86 završili su pored gola. Tačku na generalnu probu Crvene zvezde stavio je Andrija Radulović kojeg je odlično uposlio Aleksa Vukanović, a Radulović lepo lobovao golmana Pavlovića za konačnih 3:0.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Dileta Leota.

PUCAJU BOMBE NA MARAKANI: Bivši napadač Mančester Junajteda pregovara sa Crvenom zvezdom (FOTO)

SVI DETALJI KANGINOG TRANSFERA: 1.600.000 evra, a tek KOLIKO keša na ruke

Terzić je verovao da će biti Zvezdin Ronaldo, a sada je dobio OTKAZ u ČETVRTOJ ligi