TOTALNA DOMINACIJA PARTIZANA: Crno-beli rutinski savladali Radnik, rival NI JEDNOM nije šutnuo na meču

17.10.2021. 16:19 18:53
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli overili

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu ekipu Radnika iz Surdulice sa 2:0 u utakmici 13. kola Superlige Srbije.

SPEKTAKULARNA PONUDA: JEDNIM KLIKOM DO 500 RSD PLUS 30.000 RSD BONUSA!

(SASTAVI) STANOJEVIĆ IZNENADIO: Partizan bez jednog od najboljih napada Radnik

ĐORĐEVIĆ PRED GOSTOVANJE PARTIZANU: Ne razmišljamo ni o kakvoj pretnji

Lider na tabali nacionalnog prvenstva nastavio je svoju odličnu formu i zabeležio šesti vezani trijumf u svim takmičenjima i to bez primljenog gola

Prvih pola sata igre prošli su faktički bez i jedne prilike, a onda je Jojić u 33. minutu pogodio za 1:0, posle čega je usledila serija napada Partizana, no nije bilo promene rezultata do odlaska na pauzu.

U nastavku su crno-beli nastavili da napadaju, a ofanzivnu lavinu krunisao je Rikardo u 73. minutu posle centaršuta   Zdjelara, čime je postavio konačnih 2:0.

Partizan je potpuno kontrolisao utakmicu, a o tome najbolji govori prilika da Radnik nije uputio ni jedan udarac ka golu domaćina.

Crno-beli su ostali na čelu Superlige, i sada imaju pet bodova prednosti, ali i meč više u odnosu na Crvenu zvezdu.

Prenos uživo mogli ste pratiti na portalu SrbijaDanas.

90. minut
KRAJ MEČA! Partizan - Radnik 2:0
85. minut
Malo zatišje na terenu. Partizan se mota oko gola Radnika, bez konkretnih namera, Surduličani jedva prelaze polovinu, a kada i to učine ubrzo izgube loptu
75. minut
Dvostruka promena kod domaćih. Holender menja Jojića, a Pavlović je u igri umesto Terzića
73. minut
GOL! 2:0 za Partizan. Strelac drugog gola za crno-bele bio je Gomeš svojim 14. golom u sezoni. Zdjelar je uputio dobar centaršut, a Rikardo se sa peterca poklonio i poslao loptu u mrežu Ranđelovića

70.minut
Taman kad je usledilo zatišje navale Partizana, Natho je naciljao gol, uputio udarac, golman Radnika je pogledom ispratio njenu putanju, koja je na njegovu sreću završila van okvira
60. minut
Sat vremena igre u Humskoj. Ekipa iz Surdulice do sada nije stvorila ni jednu šansu na meču. Svaki posed lopte traje kratko, ona se uglavnom nalazi u nogama domaćih.
51. minut
Nova šansa za crno-bele. Rikardo je nešto slabije primio loptu u kaznenom prostoru, ali je na nju naleteo Marković, namestio je na šut i raspalio, ali svega nekoliko centimetara pored stative
47.minut
Velika prilika za Partizan. Rikardo je sa ruba peterca šutirao, sjajna intervencija Ranđelovića.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme. Izmena u domaćem sastavu, iz igre je izašao Mening, a na terenu je Lazar Marković. I u ekipi Radnika je bilo promene. Umesto Janjića zaigrao je Spasić
45. minut
Poluvreme! Partizan - Radnik 1:0
44. minut
Novu priliku imaju je strelac jedinog gola do sada. Jojić je sa 20 metara šutirao ali pravo u ruke Ranđelovića. Bunio se Gomeš što lopta nije upućena njemu, međutim Partizan retko kada uspe da se nađe u posedu sa njom u protivničkom šesnaestercu
39. minut
Upalio se Parni valjak. Šetaju se crno-beli kroz odbranu Radnika, a fantastičnu akciju i dupli pas Rikarda i Meninga nije uspeo da realizuje Holanđanin. Šutirao je jače nego što je trebalo i poslao loptu visoko preko gola
36. minut
Nastavlja se navala domaćina. Ponovo je u glavnoj ulozi bio Terzić koji je propustio izglednu priliku sa nekoliko metara da duplira prednost
33. minut
GOL! Miloš Jojić je pogodio mrežu rivala. Posle pola sata pasivne utakmice, Partizan je dodao gas i poveo. Dobra akcija crno-belih, Saničanin je sa pet metara pokušao iz voleja, njegov šut je izblokiran, a na odbijenu loptu naleteo je Jojić i smestio u gol.

31. minut
Razigrali su se crno-beli. Rikardo je primio loptu na 30 metara od gola, povukao napred i sa 20 metara levom nogom šutirao po zemlji, a lopta je završila blizu leve stative Ranđelovića
29. minut
Udarac Terzića je razbudio publiku na stadionu. Lepo se namestio na kapici kaznenog prostora, levom nogom nanišanio gol i za malo bio neprecizan.
25. minut
Prva ozbiljnija prilika po gol gostujuće ekipe bio je pokušaj Saničanina glavom sa šest metara, međutim sa ruba peterca je loše zahvatio loptu, koja je završila preko prečke
19. minut
Opkolili su crno-beli kazneni prostor gostiju, međutim u njega uspevaju da uđu samo centaršutevima, koji su za sada potpuno bezposasni po gol Ranđelovića
12. minut
Posle uvodnih pet minuta gde je Partizan napadao, sada se uglavnom igra između dva šesnaesterca. Lopta je mahom u posedu crno-belih, koji ipak ne uspevaju da upute opasan šut
5. minut
Domaćin sve vreme napada, bez adekvatne prilike, ali je odbrana Radnika primorana da konstantno izbacuje centaršuteve iz svog šesnaesterca