fbpx
Skip to main content
VAR

VAR KAŽE - OVO JE OFSAJD: Poništili 2 gola Levandovskom u pobedi Bajerna nad Borusijom! I Haland strelac (VIDEO)

Uzbudljiv derbi...

Četvrti put u nizu Bajern je pobedio u najvećem derbiju nemačkog fudbala (bar poslednjih decenija), pa na reprezentativnu pauzu ide kao lider Bundeslige.

ZASTRAŠUJUĆ SPRINT ASANA: Ali, čekajte - to nije NAJJAČE na snimku! Vidite Natha i KOLIKO je BRZ (VIDEO)

KUNG-FU FUDBAL: To nije gol - to je GOLČINA! Makazice bivšeg napadača Partizana zaludele Evropu (VIDEO)

LEPOTA PREMIJER LIGE: Šta je luđe - autogol iz MRTVOG ugla ili bomba iz slobodnjaka? A tek gol PETOM posle maestralne akcije... (VIDEO)

Bavarci su u 7. kolu nemačkog šampionata u Dortmundu pobedili Borusiju 3:2 uz dva poništena gola Levandovskom u 27. i 93. minutu nakon gledanja VAR snimka.

Milioneri su poveli u 45. minutu golom Rojsa, ali je u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena iz slobodnog udarca izjednačio David Alaba, oko čijeg ugovora sa Bavarcima se ovih dana digla velika prašina.

Levandovski u 48. i Sane na asistenciju Poljaka u 80. doneli su dva gola prednosti prvaku Evrope, da bi Haland u 83. samo ublažio poraz.

Mogla je Borusija preko Rojsa u 88. minutu do izjednačenja, ali je sa sedam metara promašio kolosalnu šansu, prebacio je gol Manuela Nojera.