VAR POMERIO SVE GRANICE: Neverovatna ODLUKA rešila pobednika meča Serije A (VIDEO)

17.02.2019. 15:10
Spal
Spal / Izvor: Youtube Printscreen
Ovo do sada nije viđeno na fudbalskim terenima.

U prvom nedeljnom meču 24. kola Serije A, Fjorentina je trijumfovala na gostovanju SPAL-u 4:1. Ono što je, međutim, bacilo senku na trijumf Viole jeste neverovatna odluka sudije Paireta da poništi gol domaćinu i posle odgledanog VAR-a, dosudi penal za goste iz Firence.

RAJKOVIĆ NAPUŠTA IZRAEL: Francuski VELIKAN želi reprezentativnog golmana (FOTO)

DELIJE GA OBOŽAVAJU, A SADA ĆE GA VOLETI JOŠ VIŠE: Evo odakle je Gobeljić pratio duel sa Vojvodinom (FOTO)

SPEKULISALO SE: Valverde OSTAJE u Barseloni (FOTO)

Naime, SPAL je uspeo da povede sa 2:1, ali je Paireto poništio gol domaćina i preinačio odluku u - penal za Ljubičaste. Veretu je sigurno izveo najstrožu kasnu i doneo vođstvo, da bi do kraja meča Simeone i Žerson potvrdili pobedu od 4:1.

U pobedničkom timu svih 90 minuta igrao je srpski reprezentativac Nikola Milenković, koji je zaradio i žuti karton posle starta u 55. minutu.

Pogledajte kako je izgledao poništeni gol SPAL-a, kao i izvođenje najstrože kazne Veretua.

Pogledajte kako izgleda Polina Grecki, ćerka legendarnog kanadskog hokejaša Vejna Greckog.