4°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

VAR UVEK POMAŽE RONALDU: Planeta bruji o PENALDU za Juventus u 90. minutu (VIDEO)

14.02.2020. 09:29
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Buran meč Kupa Italije.

Milan i Juventus odigrali su odličnu utakmicu u prvom duelu polufinala Kupa Italije. Meč na “San Siru” je završen remijem 1:1. Domaćin je poveo golom Rebića u 61. minutu, a Juventus je izjednačio preko Roanlda iz penala u prvom minutu sudijske nadoknade.

GOLČINA KAKVA SE RETKO VIĐA: Ceo svet bruji o MAJSTORIJI SMS-a (VIDEO)

SLAVNI ODBOJKAŠ DIGAO GLAS: Mi smo sve, samo ne sportska nacija! Zanimaju nas samo Partizan i Zvezda

REAL ŽELI SAMO NJEGA: Srbin za 50 MILIONA postaje saigrač Luki Joviću! I to ne bilo koji

Upravo je jedanaesterac za “staru damu” uzburkao duhove, pošto je posle gledanja VAR sudija Paolo Valeri pokazao prstom na belu tačku. Prethodno je u skoku lopta pogodila u ruku Davidea Kalabriju.

Trener Milana Stefano Pioli imao je jasan komentar na celu situaciju.

-Ljut sam prvo jer prethodno nije sviran faul nad Ibrahimovićem. Takođe, sećam se da je ista situacija bila na meču između Kaljarija i Breše, kada je sviran penal, ada su kaznije sudije priznale grešku, jer fudbaler koji je igrao rukom nije mogao da vidi loptu. Ne znam zašto je ovo drugačija situacija, kada Kalabrija nije video loptu. Nije mogao da odseče ruke. Kad je skočio morao je da pomeri ruke. Nije imao vremena da vrati ruke u položaj – objašnjavao je Pioli.

Još jedan penal(do) za Juventus je digao buru u italijanskom fudbalu. Revanš polufinala je zakazan za 4. mart. Biće još vatre...

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Marija Egelja, devojka bivšeg fudbalera Partizana Ljubiše Rankovića.

OVOM MOMKU SE NEŠTO VUČE PO PODU: Namagarčio je Gatuza, a Đenaro je odmah ustao da ga BIJE (VIDEO)

NA POMOLU SENZACIONALNA RAZMENA REALA I INTERA: Da li će OVA ponuda ZADOVOLJITI Neroazure!?

STANKOVIĆ PRELOMIO: Evo ko će nositi MARINOVU desetku (FOTO)

DALJE NEĆEŠ MOĆI: Junajted doveo veliko pojačanje, pa mu zabranio da trenira sa ekipom!

ZARATILE ŽENE FUDBALERA: Runijeva i Vardijeva SUPRUGA u KLINČU! Britanija je u ŠOKU