109.9635

VIDITE SVE GOLOVE: Partizan samleo Proleter, debitovao Banjak! (VIDEO)

26.07.2020. 19:20
Crno-beli pokazali svoju snagu.

U četvrtom pripremnom meču, fudbaleri Partizana rutinski su savladali Proleter iz Novog Sada rezultatom 4:0 (1:0). Izabranici Sava Miloševića odigrali su skoro pa savršen meč, stvorili su mnoštvo šansi i diktirali tempo od samog početka susreta.

PREOKRET: Ibra rekao "DA"! Vidite GDE nastavlja karijeru - potpisao ugovor zajedno sa VELIKOM nadom

GRANDE MIRKO PRIZNAO: Korona me je uplašila, bio sam u bolnici!

TRAGEDIJA - KORONA UZELA JOŠ JEDAN ŽIVOT: Preminuo član reprezentacije Ukrajine koga su svi voleli!

I pored dobre igre, u prvom poluvremenu je viđen samo jedan pogodak, strelac u 45 minutu bio je Bibras Natho. Naime, Izraelac je sa nepunih 20 metara iz slobodnog udarca sjajno pogodio mrežu gostiju. Nikola Petrić je bio nemoćan.

Drugo poluvreme je krenulo u istom ritmu. Crno-beli su goste iz Novog Sada konstantno pritiskali, a kao nagrada za trud došao je gol Lazara Markovića. Igrao se 52. minut kada je brzonogi ofanzivac sjajno reagovao na asistenciju Slobodana Uroševića i loptu sa nekih 10 metara smestio u desni gornji ugao.

Samo 9 minuta kasnije videli smo još jedan gol. Nakon sjajne timske akcije i prelepog pasa Markovića, Sejdubu Suma je izašao sam pred golmana, rutiski ga je obišao i smestio loptu u mrežu.

Šansu za prve minute u crno-belom dresu dobio i Maki Banjak. Nekadašnji fudbaler Olimpije u igru je ušao u 64. minutu umesto Bojana Ostojića.

Konačan rezultat od 4:0 postavio je Saša Zdjelar pogotkom u 87. minutu, a svoju drugu asistenciju zabeležio je Lazar Marković.

Podsetimo, Partizan u prvom kolu Superlige gostuje Napretku u Kruševcu. Utakmica se igra prvog avgusta od 17 i 30.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Kjara Đufrida.