19.04.2024.
117.1474
110.1009

VIDITE TU LEPOTICU: Sadik je heroj Almerije - nerešeno do 78. minuta, a onda je Umar OPET dao gol (VIDEO)

30.01.2021. 23:10
Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: Foto: Twitter printscreen/@JaimeSGongora - Instagram/sadiq.umar19
Snažan skok i precizan udarac.

Dvadesettreće kolo druge španske lige i ponovo pesma Umara Sadika, bivšeg asa Partizana.

NE ZNATE GDE ĆETE ZA VIKEND? OVDE vas čeka ubedljivo najbolja zabava!

LILARD POSLAO POKLON PAVLOVIĆU DIREKTNO IZ NBA: Legenda Partizana mu odgovorila (FOTO)

NEMERLJIV BES GROBARA: Navijači Partizana imaju RADIKALAN predlog

DOGOVOR JE POSTIGNUT: Posle Mekintajera još jedan ODLAZAK iz Partizana!

Napadač Almerije opet je bio strelac za svoj klub koji je ugostio Kasteljon i slavio 3:1.

Do 78. minuta je na semaforu stajalo 1:1, a onda je Sadik snažno skočio u srcu šesnaesterca gostiju i udarcem glavom lepo lobovao golmana.

Pogledajte i sami taj pogodak:

Sadik je bio i asistent kod prvog gola Almerije u 26. minutu kada je strelac bio Korpas. "Obrnuo" je bivši napadač crno-belih pola odbrane gostiju i maestralno uposlio loptu.

Posle Umarovog pogotka, Almerija je minut kasnije (79) postigla još jedan gol, a precizan je bio Kuenka.

Almerija je trenutno treća na tabeli sa 45 bodova, koliko ima i drugoplasirani Espanjol, dok lider Majorka ima 48, ali i utakmicu više.

U Humskoj zadovoljno trljaju ruke, jer bi zarada od Sadikovog transfera mogla da skoči na celih 4.000.0000 evra, ukoliko Umar odigra 50 mečeva za španski klub (tada bi Partizanu pripalo dodatnih 500.000 evra) i ako postigne 20 golova u sezoni, što donosi dodatnih 500.000 evropskih novčanica.