109.3752

VIGAN ZA ISTORIJU: Latiksi osramotili Hal!

14.07.2020. 22:21
Pao rekord.

Možda ih na kraju sezone kazne (veliki finansijski problemi), možda to dovede i do gašenja ekipe koja je skoro igrala Premijer ligu, a možda i sve bude u najboljem redu. Nadamo se da će biti, jer su to igraći Vigana zaslužuju. Od kako se Čempionšip nastavio, oni su u fenomenalnoj formi. Danas su deklasirali Hal sa čak 8:0 (7:0).

DERBI BEZ GOLOVA: Bilić slavi, Mitrović i Fulam moraju u plej-of!

SAMO ON MOŽE DA GA NAGOVORI: David Silva bi ipak mogao da ostane u Engleskoj (FOTO)

FRANCUZI DOBIJAJU KONKURENCIJU: Bundesligaši HOĆE Sadika, Partizan na potezu

Već u drugom minutu je bilo 1:0, a između 27. minuta i poluvremena mreža popularnih "tigrova" se tresla još ŠEST puta , domaćin je bio nemilosrdan.

Pogodio je Kal Nejsmit, zatim Kifer Mur, pa Kiran Douel, a onda i Džamal Lov. Krenuli smo u nov krug, peti gol je bio delo Mura, mrežu je još jednom tresao Douel, a u nadoknadi prvog dela je Džo Vilijams povisio na 7:0.

Domaći fudbaleri su u drugom delu meča spustili gas, pa je jedini pogodak postigao Douel. Ovom pobedom sadašnja generacija Vigana je ušla u istoriju kluba. Naime, ovo je najubedljiviji trijumf  "latiksa" u njihovoj istoriji, ne računajući prijateljske susrete.

Pogledajte kako izgleda Alis Gudvin, supruga Džermejna Penanta.