13°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

VLAHOVIĆ I TERZIĆ IGRALI: Bivši napadač Partizana PROMAŠIVAO, supertalentovani Englez IZDOMINIRAO (VIDEO)

21.07.2019. 15:52
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: MN Press
Ubedljiv trijumf Tobdžija.

Fudbaleri Arsenala ubedljivo su savladali Fjorentinu u okviru internacionalnog kupa šampiona rezultatom 3:0. U sastavu Ljubičastih od starta su igrali bivši igrači Večitih, Aleksa Terzić i Dušan Vlahović, a poslednjih 20-ak minuta odigrao je i srpski reprezentativac, Nikola Milenković.

Utakmicu je obeležio perspektivni Neketija, koji je bio dvostruki strelac za Tobdžije, dok je naš Vlahović propustio nekoliko odličnih prilika za Violu.

NATERAĆE VAM SUZE NA OČI: Narod se okupio ISPRED HRAMA i pružio PODRŠKU Siniši Mihajloviću (FOTO)

I TO SE ZNA: Skraćen spisak mogućih rivala, Partizan može i na bivšeg trenera (FOTO)

CRVENO-BELI ČEKAJU PONEDELJAK: UEFA skratila grupe, Zvezda bi mogla i sa Suduvom ponovo (FOTO)

Najveći utisak ostavio je Edvard Nketija, 20-godišnjak koji se nada većoj šansi u klubu. Bio je omladinac Čelsija do 2015, kada se preselio u Arsenal, a beležio je zapažene nastupe u mlađim selekcijama Engleske, postigavši 21 gol na 25 mečeva, od U18 do U21 uzrasta.

Vlahoviću je jedan oštar udarac posle prodora po levom krilu odbranio, već posle tog napada je Nketije napravio laganu šetnju po 16-ercu za vođstvo. Fjorentina je propuštala šanse, imala ih je dosta u prvom poluvremenu, ali je ostala prilično nedorečena, naročito je Vlahović mogao da postane heroj tima, jednom je lukavo reagovao, ali je lopta prošla tik uz stativu.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Matić, devojka reprezentativca Srbije, Nemanje Matića