VRATIO SE NA MESTO USPEHA: Andrija Kaluđerović POTPISAO!

08.02.2020. 08:35
Andrija Kaluđerović
Andrija Kaluđerović / Izvor: MN Press
Iskusni napadač ponovo u Srbiji.

Andrija Kaluđerović, iskusni napadač, po treći put se vratio na Banjicu i u prolećnoj sezoni nosiće dres Građevinara. On je u decembru raskinuo saradnju sa Interom iz Zaprešića, a u Rad stiže iz Rige gde je okončao posao krajem decembra.

SRBI SU HIT: Bogdan i Beli OČITALI lekciju Majamiju! Igrao i Gudurić, Bobiju ni minut (VIDEO)

ŠTA JE ODLUČILO U PODMOSKOVLJU? Šakota progovorio o izostanku Berona i izgubljenim loptama!

PREGOVORI SU TRAJALI DO DUBOKO U NOĆ: Evo da li se Prijović dogovorio sa Zvezdom!

Podsetimo, Kaluđerović je u sezoni 2010/11 nosio dres Crvene zvezde za koju je na 43 utakmice postigao 19 golova.

Građevinari su trenutno pretposlednji na tabeli Superlige sa 11 bodova iz 20 kola, a napad im je drugi najslabiji u takmičenju sa samo 14 postignutih golova i gol-razlikom 14:38. Najslabija je Mačva iz Šapca sa samo 10 golova.

U smiraj prelaznog roka u Srbiji desili su se brojni zvučni transferi, poput prelaska Abubakara Oumarua u Napredak ili Nemanje Pejčinovića u Voždovac.

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Nina Seničar, bivša devojka fudbalera Marka Borijela

ZVEZDA NEMOĆNA U PODMOSKOVLJU: Izgubljene lopte KOŠTALE crveno-bele poraza od Himkija! (VIDEO)

ŠOK U ISTANBULU: Makabi SRUŠIO Fener u UZBUDLJIVOJ završnici! (VIDEO)

PRŠTALO JE U RIMU: Evo kakvu je reakciju kod IGRAČA Bolonje doneo Mihin izlazak iz bolnice