8°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

ZAGREB SLAVI SRBINA! Dinamo gubio tri gola razlike u velikom derbiju, a onda je naš napadač spasao tim

16.10.2021. 19:54
FK Dinamo Zagreb
FK Dinamo Zagreb / Izvor: Profimedia
Fantastičan meč.

Fudbaleri Dinama Zagreba remizirali su (3:3) u spektaklu na gostovanju Rijeci u derbiju 12. kola nacionalnog prvenstva Hrvatske, a gol kojim su izbegli poraz doneo je upravo srpski internacionalac, Komnen Andrić.

KAKAV TIM! Mbape predvodi najboljih 11 koji na leto ostaju bez ugovora, na spisku još deset zvezda

VELIKI GEST NAJTROFEJNIJEG IKADA: Legenda hoće nazad u klub kako bi pomogao, ali ga u Barsi NE ŽELE

PREMIJER LIGA: Polovičan UČINAK timova iz Mančestera

Rijeka je na poluvremenu imala prednost od čak 3:0, međutim, Dinamo je uzvratio u drugom poluvremenu i izborio veliki bod na neugodnom gostovanju.

Bruno Petković je najpre sa dva pogotka smanjio na 3:2, dok je bod Zagrepčanima doneo srpski napadač Komnen Andrić lepim udarcem glavom u finišu meča.

Andrić ove sezone dobija sve više minuta u dresu hrvatskog prvaka, a novim pogotkom je pokazao da se radi o kvalitetnom fudbaleru.