4°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

ZAVRŠNICA SEZONE U ŠVEDSKOJ ZA INFARKT: Novi šampion došao do titule posle 0:2 na poluvremenu (VIDEO)

02.11.2019. 19:13
Navijači Đurgardena
Navijači Đurgardena / Izvor: Foto: printscreen/YouTube/FLP Channel 2019
O ovome će se pričati.

Ekipa Đurgardena osvojila je osmu titulu prvaka Švedske u istoriji, a prvu posle 2005. godine. U poslednjem kolu prvenstva Đurgardenu je bio potreban bod kako bi došao do pehara, a na kraju je tako i bilo jer je novi šampion Švedske remizirao na gostovanju Norčepingu (2:2).

PREMIJER LIGA: Siti i Liverpul napravili u finišu do PREOKRETA, nastavlja se borba za titulu!

IZ DVOJKE U KECA: Mesi ga dao iz penala, ali je onda Radoja ostavio Barsu bez bodova (VIDEO)

BAJERN PONIŽEN U FRANKFURTU: Srpski Ajntraht RAZVALIO Bavarce (VIDEO)

Ekipa Norčepinga je već u 14. minutu vodila sa 2:0 i tada su navijači Đurgardena verovali da im titula ponovo izmiče iz ruku. Ipak, golovima Karlstroma u 50. i Buja Turaja u 65. minutu gosti su došli do boda koji im je obezbedio novu titulu prvaka države.

Sa druge strane, posle Malme i Hamarbi su slavili u poslednjem kolu i tako su sezonu završili sa po bodom manje od novog šampiona, a da je Đurgarden kojim slučajem poražen od Norčepinga bio bi trećeplasiran zbog lošije gol-razlike.

Pogledajte kako izgleda poznata hokejaška navijačica Julijana Trigubčak.

PAO I PROLETER: Milojević OTKRIO šta je ODLUČILO na Karađorđu

SAVO NEMA DILEMU: Našu KONTRU niko ne može da zaustavi!

POSLE ČETVORKE U HUMSKOJ: Lalatović OTKRIO uzroke ubedljivog poraza (VIDEO)

GLAVOBOLJA ZA SOLSKJERA: Poraz Junajteda pred meč sa Partizanom

DA LI JE OVO PENAL ZA PARTIZAN? Natho sa bele tačke OTVORIO Vošu, a zatim DUPLIRAO prednost crno-belih (VIDEO)