OMLADINSKA LIGA ŠAMPIONA: Zvezda se REVANŠIRALA Totenhemu, sada je DRUGA na tabeli (FOTO)

06.11.2019. 17:51
Borisav Burmaz
Borisav Burmaz / Izvor: MN Press
Meč je odigran na stadionu FK Voždovca u Beogradu.

Omladinci Crvene zvezde pobedili su Totenhem u Ligi šampiona sa 2:0, a strelci na stadionu Voždovca bili su Andrija Radulović (69. minut) i rezervista Petar Piplica (90+3. minut). Na ovaj način, ekipa koju vodi Slavoljub Đorđević se iskupila za nedavni debakl u Londonu (9:2), a što je najvažnije došli na drugo mesto na tabeli. Prvi su Bajernovi omladinci (pobedili Olimpijakos sa 6:0) sa deset bodova, Zvezda je druga sa sedam, Totenhem treći sa četiri, a Olimpijakos sa jednim.

NEKADA SE OVAKO NAVIJALO: Čovek sa živim petlom u ruci na meču Zvezda - Totenhem (FOTO)

PROCURILO: Ovaj sastav će Poketino suprotstaviti Zvezdi

OVO NIKO NIJE ZNAO: Mile Aćimović i saigrači iz Totenhema otkrili kakav je zapravo Bunja bio

U 13. minutu, kapiten Borisav Burmaz je šutirao, ali je lopta otišla tik pored stative. Samo pet minuta kasnije loptu preko celog terena poslao je (golman) Andrija Katić ka Raduloviću, koji je pretrčao štopera Ejomu, ali je Zvezdin napadač loše zahvatio loptu. Gosti su u 25. minutu zapretili preko Vajta, ali on nije bio precizan. Imao je i Miloš Pantović odličnu priliku u 39. minutu, ali je pokušaj iskosa završio tik pored desne stative. U pretposlednjem minutu, lopta se odbila do Martin Novakovića koji je sjajno šutirao sa 16 metara, ali je golman Debie sigurno intervenisao.

U nastavku meča, šansu su dobili i Vladimir Miletić i Mateja Bačanin, umesto Alekse Matića i Pantovića, a prvi gol na meču viđen je u 69. minutu. Babić je glavom uposlio Radulovića, koji je izašao sam pred golmana i poslao loptu u suprotni ugao gola Pevaca. Bunili su se gosti tražeći da se gol poništi zbog navodnog ofsajda, ali sudija iz Austrije Sebastijan Gizhamer nije smatrao tako.

Nešto kasnije, u 78. minutu šansu je dobio i Mauricio, sin trenera prvog tima Totenhema Maurisija Poketina. I posle gola, Zvezda je nastavila da napada, pa je nekoliko minuta pre kraja Burmaz bio sam ispred golmana. Ipak, pomoćni sudija je signalizirao ofsajd. U sudijskoj nadoknadi, Benet je odlično šutirao, ali je Katić paradom otklonio opasnost. U tim trenucima šansu je umesto Burmaza dobio Petar Piplica koji je postavio i konačan rezultat.

U akciji je učestvovao i Radulović, kao i Babić.

CRVENA ZVEZDA - TOTENHEM 2:0

STRELCI: Radulović 69, Piplica 90+3.

STADION: FK Voždovca (Beograd)

CRVENA ZVEZDA: Katić, Mitrović, Blagojević, Lukić, Milikić, Novaković, Matić (od 67. Miletić), Pantović (od 70. Bačanin), Radulović, Burmaz (od 90+2. Piplica), Babić.

TOTENHEM: Debie, Ejoma, Bings, Kirkin, Vajt, Oukli But (od 78. Poketino), Bouden, Volkot, Benet, Markandej (od 83. Peder), Robson (od 67. Vitaker).

Pogledajte kako izgleda Vanda Nara, supruga i menadžerka fudbalera Maura Ikardija

NOVA EPIZODA: Ovo su detalji o Milojevićevim pobedama, o njih 100 (VIDEO)

PLAČLJIVA BEBO: Navijači Čelsija UDARILI iz sve snage na SRPSKOG MAĐIONIČARA! Da li je moglo ŽEŠĆE

BRUTALNA NAJAVA SOLSKJERA: Partizan se NEĆE dobro PROVESTI na Old Trafordu

JURI GA POLA EVROPE: Salcburg odredio PAPRENU cenu za NAJTRAŽENIJEG igrača!